Diş Tedavisi

Laminate Veneer Nedir?

Laminate Veneer Nedir?

Laminate Veneer uygulaması ile dişlerin ön bölgesinde bulunan kötü görüntüler düzeltilerek hastaya büyük bir özgüven kazandırılır. Estetik güzel bir görünüş için hastaların diş hekimine başvurduğu bu yöntemler pek çok hasta uygulama sonrasında memnun bir şekilde ayrılmaktadır.

Dişlerde meydana gelen lekelenmeler, çarpıklık ve orantısız dişleri tedavi eden laminate veneer uygulaması ile hayalinizdeki gülüşlere sahip olabilirsiniz.

Laminate veneer uygulaması dişin estetik görünümü bozmadan kişiye güzel bir gülüş kazandırmaktadır. Doğal diş görünümüne oldukça yakın malzemelerden yapılmaktadır.

Laminate Veneer Tedavisini Neden Tercih Etmeliyim?

Diş sararması, çarpıklık veya diğer diş şekil bozukluklarına sahip olan pek çok kişi için en uygun tedavi seçeneklerinden birisi de laminate veneer tedavisidir.

Bütün bu bozukluklar elbette bu uygulama sayesinde çözümlenebilmektedir. Ayrıca bahsettiğimiz diş şikayetlerinizin yanı sıra diğer diş problemlerine de faydalı olacak bir tedavi şeklidir. İki diş arasında yer alan boşluk tedavisinde de laminate veneer uygulaması ile çözüm bulmak oldukça kolaydır.

Bahsettiğimiz bütün bu diş problemlerini yaşayan kişiler laminate veneer uygulaması sayesinde 7 veya en geç 8 gün içerisinde tedavi olabilirler.

Laminate Veneer Tedavisi Sırasında Acı Hissi Duyar Mıyım?

Laminate veneer uygulaması sırasında dişlerinizin tamamen uyuşturulur. Tedavi sırasında herhangi bir ağrı veya acı hissi duymazsınız . Bu işlemler sonrasında dişlerinize takılacak olan geçici laminete nedeni ile hassasiyet yaşamanız oldukça düşük bir ihtimaldir.

About Prof. Dr. Özgür SAYIN

Prof. Dr. Özgür SAYIN, 22.05.1973 tarihinde Eskişehir’de doğdu. İlköğrenimini Tokat Gazi Osman Paşa İlkokulu’nda, Orta ve Lise öğrenimini 1991 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamlayıp aynı yıl girdiği Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1996 yılında mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir