Antalya Gülüş Tasarımı1

Antalya Gülüş Tasarımı

Estetik Bir Yüz İçin Antalya Gülüş Tasarımı

Estetik bir simaya sahip olabilmek için en önemli etkenlerden birisi, dişlerinizin estetik bir görüntüye sahip olmasıdır. Çünkü dişler yüz görünüşünü ve özellikle ağız görünümünü önemli derecede etkilemektedir. Bir insanın gülüşünde estetik bir görüntü oluşması için de diş estetiği sağlanması gereklidir. Bu nedenle eğer, estetik bir yüz ile en doğru gülümsemeyi oluşturmak istiyorsanız,

Kaplama Çeşidi Olan Zirkon Diş Nedir?

Antalya zirkon diş nedir? Diş sağlığı ve bakımı konusunda diş kaplamaları da ön plana çıkmaktadır. Hem sağlık açısından hem de dış görünüş açısından diş bakımına önem verilmektedir. Her geçen gün gelişen teknoloji ile birlikte diş kaplama yöntemleri ve çeşitleri değişkenlik göstermektedir. Bugüne kadar bilinen uygulamalar porselen kaplamalardır. Bunların destek türleri de farklılık gösterir.

Diş Çürüklerinde Kanal Tedavisi Nedir Ve Nasıl Yapılır?

Ağız ve diş sağlığı içerisinde en büyük sorunların başında dişlerin çürümesi rahatsızlığı bulunmaktadır. Dişlerin çürümesi noktasında en etkin tedaviyi sağlamak için öncelikle diş çürüme boyutuna göre dolgu tedavisi oluşturulabilir. Eğer, dolgu tedavisi belirli bir süre sonrasında etkinliğini yitiriyor ve diş rahatsızlığını tekrar ortaya çıkarıyorsa, bu noktada artık kanal tedavisi uygulanması gerekir. Bu kapsamda merkezimizden hizmet alan birçok hastamız,

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Fiyatları

Dişlerdeki yapısal ya da travmatik bozukluklar yapılan müdahalelerle önemli ölçüde düzeltilebilir ve bu sayede bireylere kendilerine yakışan bir gülüş, yeme ve konuşma sırasında kendilerini yormayan bir ağız yapısı kazandırılabilir. Bu amaçla kullanılan yöntemler arasında en yaygın olanı ve bilineni ortodontik tedavilerdir. Ortodonti tedavilerinde dişlerdeki kayma ve çapraşıklıklar çeşitli aparatlar yardımıyla belirli bir sürenin sonunda giderilebilir.

Zirkon Diş Ne Kadar?

Diş yapımı ve bakımı son zamanlarda büyük ilgi görmektedir. Artık diş sağlığı kadar estetik görüntünün de ön plana çıktığı biliniyor. Hastalar dişlerini yaptırırken yeni teknolojilerden yararlanmayı tercih ediyor. Yeni çıkan kaplama ürünleri ise kaybedilen dişlerin yerine en doğal olacak formatlardan biri oluyor. Zirkonyum dişler de doğal diş görünümüne en yakın olan dişlerdir. Bu nedenle hastalarımız tarafından büyük ilgi görmektedir.

Bizi Arayın