Diş Tedavisi

İmplant Fiyatları

İmplant Fiyatları

Günümüzde birçok kişi, ağız ve diş sağlığı ile alakalı birçok problem yaşamaktadır. Bir bireyin sağlıklı olarak yaşantısına devam etmesinde ağız ve diş sağlığının yeri fazlası ile büyüktür. Herhangi bir bireyin ağız ve diş sağlığı ile ilgili herhangi bir problem içinde olması bireyin hayat kalitesini olumsuz yönde etkilemektedir.

Genel olarak gözlemlendiğinde ağız sağlığı ile alakalı yaşanan en küçük bir ağrı veya acının ne kadar yüksek derecede hissedildiğini bu konuda sorun yaşayan hemen herkes çok iyi bilmektedir. Geçmiş dönemlerde ağız ve diş sağlığı alanında tedavi bakımından şu anki kadar iyi yöntemler bulunmadığından dolayı birçok kişi büyük sorunlarla karşı karşıya kalmıştır. Fakat son dönemlerde ağız ve diş sağlığı alanında geliştirilen pek çok tedavi sayesinde neredeyse bütün problemlere rahatlıkla çözüm bulunmaktadır. Son dönemlerde en fazla tercih edilen tedavi yöntemlerinden bir tanesi olan implant diş sayesinde birçok ağız ve diş sağlığı problemi çözüm bulmaktadır.

Antalya implant fiyatları hastadan hastaya farklılıklar göstermektedir. Ağız ve diş sağlığı alanında uygulanan bütün tedavilere kıyasla implant fiyatları yüksek olmaktadır. Günümüzde pek çok birey eksik olan dişlerinin yerine aslına yakın implant diş tedavisi yaptırmaktadır. İmplant fiyatları ile alakalı olarak net bir rakam vermek doğru değildir. Çünkü implant diş fiyatları etki eden birçok kriter bulunmaktadır.

Bütün alanlarda olduğu gibi Ağız ve diş sağlığı alanında da her tedavinin ücretini etkileyen bazı kriterler bulunmaktadır. İmplant tedavisinde fiyatı belirleyen kriterler arasında en önemli olan, implant tedavisi uygulanacak diş sayısıdır. Sayın Ortodonti Ağız ve Diş sağlığı polikliniğimizde alanında Uzman Antalya diş hekimi kadromuz ile en iyi implant diş tedavisini sizler için sunmaktayız. İmplant fiyatları ile alakalı net bir bilgi almak için randevu alabilirsiniz.

About Prof. Dr. Özgür SAYIN

Prof. Dr. Özgür SAYIN, 22.05.1973 tarihinde Eskişehir’de doğdu. İlköğrenimini Tokat Gazi Osman Paşa İlkokulu’nda, Orta ve Lise öğrenimini 1991 yılında Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamlayıp aynı yıl girdiği Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1996 yılında mezun oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir