Kanal Tedavisi Fiyatı 2019

Diş hastalıklarından biri olan ve diş sinirlerinin iltihabı olarak bilinen rahatsızlığın uygun tedavi şekli kanal tedavisidir. Dişçi fobisi olan kişiler için çok zor olan bu işlem, kaliteli bir diş doktoru tarafından uygulandığında çok da zor 13değildir. Bir diş için tedavi yöntemi olarak antalya kanal tedavisi uygulanması durumu, dişte oluşan çürüğün diş sinirlerine kadar ulaştığının bir göstergesidir.

İmplant Sonrası Beslenme

Eksik dişlerin yokluğunu tamamlamak için bu dişlerin yerine konmak amacıyla genelde titanyum ya da titanyum bileşiklerinden hazırlanan ve yapay diş kökü olarak bilinen implant yapılıyor. Her insanın yaşayabileceği bir durum olan implant, oldukça hassas bir konu olmakla beraber implant tedavisi sonrası beslenmenin de son derece önemli olduğu uzman görüşleri arasında. İmplantın titanyumdan oluşmasının ana nedeni,

İmplant Fiyatları 2019

İnsanların yetersiz ve dengesiz beslenmesi, düzensiz ve yetersiz yapılan ağız ve diş bakımları nedeniyle zaman içinde dişler de çürümeler ya da farklı şekillerde diş kayıpları oluşur. Sindirimin başlangıcı olan dişlerin eksik olması sonucu yetersiz çiğneme yapılır ve çeşitli sindirim problemlerine sebep olur. Bunun yanında konuşmada seslerin doğru çıkması içinde dişler son derece önemlidir.

Tüm bunlara ek olarak yetersiz diş görsel olarak da sorunlara sebep olacağı için kişinin sosyal imajı da zedelenebilir Bu nedenle eksik olan dişlerin mutlaka tamamlanması gerekir.

İmplant Diş Fiyatları 2019

İnsanların yaşları ilerledikçe, sağlıksız beslenme şartları ve yetersiz ağız ve diş bakımı sonucu zaman içinde diş kayıpları meydana gelir. Diş kayıplarının olması kişinin sosyal imajını zedelediği ve öz güven yetersizliğine sürüklediği gibi sindirim sisteminin başlangıcı olan dişlerin eksik olması neticesinde yeterli çiğneme yapılamayacağı için farklı sindirim sistemi problemlerine de yol açar. Bu gibi eksik dişlerin tedavi edilmesi için diş hekimlerinin en çok tercih ettiği implant diş uygulamasında titanyum metalinden üretilen diş kökleri kullanılır.

Çene Eklem Tedavisi

Sağlık açısından önemli bir sorun oluşturan çene eklemi problemleri, görünüm açısından da hastaları olumsuz olarak etkilemektedir. Oysa çene eklem tedavisi başarı oranı % 100’lere yaklaşan bir oranla yapılabilmektedir.

Çene Eklem Bozukluklarının Tedavisi

Çene eklemi, alt çeneyi kafatasına bağlayan canlı bir dokudan oluşmaktadır. Çiğneme kaslarında meydana gelen ağrı ve fonksiyon bozuklukları ise,

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH