Ortognatik Cerrahi Tedavi Nedir?

Diş sağlığı insanların önem vererek koruması gereken bir durumdur. Diş sağlığının korunması sonucunda elde edilecek sağlıklı bir ağız kaliteli ve yüksek standartlara sahip bir hayat yaşamanın ilk adımlarından biridir. Fakat birçok insan her zaman diş sağlığına gereken önemi vermeyebilir. En basit önlemlerden biri olan diş fırçalamak ve diş ipi ile dişlerin ve diş etlerinin aralarının temizlenmesi aksatılabilir.

Zirkon Diş Yapıştırma ile Dayanıklı Dişler

Sağlıklı ve aynı zamanda güzel görünen bir diş yapısına sahip olmak her insanı memnun edecek durumlardan biridir. Ağız ve diş sağlığının yaşamımızda ne kadar önemli olduğu açık bir gerçektir. Çünkü bu günlük yaşam kalitemizi doğrudan etkileyen önemli bir konudur. Fakat bizler her ne kadar diş sağlığımızı korumaya çalışsak da birtakım çeşitli diş sorunlarıyla karşılaşabilmekteyiz. Bunlar arasında dişin yapısında ve şeklinde bozulmalar,

Dikkat Çekici Dişlere Sahip Olmak İçin Sunulan Diş Beyazlatma İşlemi

Güzel gülüşler her daim önemlidir. Güzel gülüşler beraberinde iletişimi kuvvetli geliştireceği için önem arz eden ağız bakımı söz konusudur. Çeşitli sebeplerden sararan dişler eskilerde onarılamaz ile zaman içerisinde bu durum aksi duruma dönerek artık çok daha kolay bir şekilde beyazlatılabilmektedir. Antalya diş beyazlatma işlemi hizmetimizi sunarak insanların bu ihtiyacına cevap vermeye devam ediyoruz.

Ortodonti Uzmanları Tarafından Önerilen Tel Tedavisi Kaç Yıl Sürer?

Diş ve ağız bozukluklarını inceleyen bilim dalına ortodonti ismi verilmektedir. Günümüzde birçok diş kliniğinde ortodonti alanı bulunmakta ve ağız ya da çene yapısında bozukluk olan hastalar bu bölümde tedavi görerek yeniden sağlıklı ve düzgün bir ağız yapısına sahip olabilmektedir. Ortodonti tedavilerinin temelinde olan tel tedavisi ise günümüzde oldukça yaygın olarak başvurulan tedavi yöntemlerinin başında gelir.

Çene Tedavisi Aparatı Nedir?

Diş ve çene sorunları günümüzde özellikle ergenlik yaşlarındaki gençlerde olmak üzere birçok insanda karşılaşılan sorunlardandır. Bu sorunlar kimi insanda sadece diş bozuklukları kimilerinde ise diş ile birlikte çene yapısında görülen anormallikler şeklinde karşımıza çıkabilmektedir. Bu tür bozukluklarda uygulanan tedavi yöntemleri ortodontinin bir çalışma alanıdır. Bu alanda çalışan uzman ortodontistler başta tel tedavisi olmak üzere çeşitli yöntemler ile hastaları tedavi ederler.

Bizi Arayın