Zirkonyum Diş Nasıl Yapılır?

Son yıllarda diş kaplama işlemlerinde en çok tercih edilen malzemelerden birisi estetik görünümü ve sağlam yapısı ile zirkonyum maddesidir. Bu uygulamalar kapsamında zirkonyum diş nasıl yapılır sorusunu merak eden hastalarımız için diş sağlığına yüksek etki gösteren ve doku dostu olan dirençli bir diş uygulaması yapıldığı cevabı sunulmaktadır.

Zirkonyum Diş Tedavisinin Kullanılması

Diş sağlığı açısından estetik bir görüntü oluşturan ve beyaz rengi ile ışık geçirgenliği sağladığı için tüm dişlerde uygulanabilen zirkonyum, sağlıklı bir gülüş için avantaj oluşturmaktadır. Bu nedenle zirkonyum diş nasıl yapılır sorusunu merak eden hastalarımız bu avantajları öğrendiklerinde rahatlamaktadır.

Zirkonyum Diş Tedavisinin Avantajları

Bilgisayar ortamında net ölçülerle işlem yapılmasını sağlayan Zirkonyum maddesi, zirkonyum diş nasıl yapılır sorusu içinde olumlu bir cevap oluşturmaktadır. 3 boyutlu bir şekilde sanal ortamda gerçekleştirilen tasarım ile ağız ölçüsünde ve diş kesimlerinde doğru sonuçlar elde edilerek Zirkonyum uygulaması gerçekleştirir. Uygulamanın süresi hastalarımızın durumuna bağlı olarak 3 seanstan başlamak üzere daha fazla seanslara kadar ulaşabilir.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH