Zirkon Diş Ne Kadar?

Diş yapımı ve bakımı son zamanlarda büyük ilgi görmektedir. Artık diş sağlığı kadar estetik görüntünün de ön plana çıktığı biliniyor. Hastalar dişlerini yaptırırken yeni teknolojilerden yararlanmayı tercih ediyor. Yeni çıkan kaplama ürünleri ise kaybedilen dişlerin yerine en doğal olacak formatlardan biri oluyor. Zirkonyum dişler de doğal diş görünümüne en yakın olan dişlerdir. Bu nedenle hastalarımız tarafından büyük ilgi görmektedir. Ayrıca konuyla ilgili olarak Antalya zirkon diş ne kadar? Sorusu da gündeme gelmektedir.

Merkezimizde Zirkonyum Diş Ne Kadar?

Zirkonyum dişler estetik görünümün en belirgin formülüdür. Bu nedenle hastalarımızın en çok bilgi almak istediği tedavi yöntemlerinden biri olmaktadır. Zirkonyum diş ne kadar? Sorusuna muayene sonrasında cevap verilebilmektedir. Çünkü her hastanın sorunu bireyseldir. Bu nedenle doktorlarımız hastalarımıza ve diş problemlerine bireysel bir yaklaşım sergilemektedir. Dişin bulunduğu bölge, hastanın özel durumları, uygulama şekli ücretler konusunda belirleyici olmaktadır. Zirkonyum dişlerin tam olarak maliyetini öğrenmek için sizleri merkezimizde muayene olmaya davet ediyoruz. Uzmanlarımız gerekli muayeneden sonra doğru tutarı size verecektir.

Zirkonyum Diş Nedir ve Zirkonyum Diş Ne Kadar?

Zirkonyum diş ne kadar? Konusunda bu dişlerin genel özellikleri hakkında da bilgi vermek gerekir. Zirkonyum dişler son derece doğal bir görünüme sahip olmakla birlikte aynı zamanda geçirgenlik özelliğine de sahiptir. Yani ışığı geçirme özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca diş hassasiyetini ortadan kaldıran bir özelliğe sahiptir. Soğuk ve sıcak yiyeceklere karşı hassasiyet sorunları bu dişlerle birlikte ortadan kalkmaktadır. Zirkonyum kaplama metal desteksiz olarak yapılmaktadır. Bu nedenle metal görünmemesi bakımından gerçek dişlere en yakın örneklerdir. Ayrıca metale alerjisi olanların tercih ettiği diş kaplama yöntemidir. Sizler de dişlerinizi uzman ellerde yaptırmak ve kendi dişlerinize en yakın kaplama yöntemini tercih etmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH