tel tedavisi sonrası beyazlatma

Tel Tedavisi Sonrası Beyazlatma

Tel tedavisi sonrası beyazlatma işleminden hemen hemen herkes oldukça memnun kalmaktadır. Doğru ve estetik dişler için beyazlatmalar tel tedavisi sonrasında yapılmalıdır. Beyaz dişleriniz sayesinde en güzel gülüşlere sahip olacaksınız. Bakımlı dişler istiyorsanız istediğiniz zaman hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Beyazlatmanın uzman tarafından yapılması gerekir. Beyazlatıcı ilaçlar dişlere yerleştirilir ve belirli bir süre alanda bekletilir. Evde uygulanan hekim tarafından hazırlanmış özel beyazlatıcı yöntemler de bulunmaktadır. Beyaz dişlere sahip olmak için zaman kaybetmeden bize danışabilirsiniz.

Tel Tedavisi Sonrası Beyazlatma Hizmeti

Tel tedavisi sonrası beyazlatma için özel yöntemler vardır. Tedaviler hastaya göre belirlenmektedir. Lazer ışığı ile belirli seanslarla dişlerde beyazlık sağlanmaktadır. Beyazlatma için özel jeller de kullanılmaktadır. Diş teli tedavisi için dişler temizlenir ve yapılması gereken dolgular tamamlanır. Daha sonra dişlerin istenen estetik görünümü kazanması sağlanır. Gömük dişler, aralıklı dişler, çarpık dişler gibi diş bozukluklarına tel tedavisi gerekir. Güzel görünen dişlere sahip olmak istiyorsanız en son beyazlatma işlemine başvurabilirsiniz. Tüm lekeler ortadan kaldırıldıktan sonra beyazlatmanın yapılması mümkündür. Lazerli beyazlatma yönteminde kısa sürede iyi sonuçlara ulaşmak mümkün. Seans süreleri hastaya göre değişim göstermektedir. 1 seans da gerekebilir daha fazla da. Evde uygulanan yöntemlerin de hekim kontrolünde yapılması gerekir. Diş etlerinin zarar görmemesi büyük önem taşır. Mutlaka tel tedavisi izleri için uzmanınıza danışarak beyazlatma yöntemini tercih edin.

Kusursuz Tel Tedavisi Sonrası Beyazlatma Sizleri Bekliyor

Tel tedavisi sonrası beyazlatma ayrıntılarını öğrenmek için istediğiniz zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz. Her bütçeye uygun çözümler bulunmaktadır. Dişlerinizin renginden rahatsızsanız beyazlatma oldukça etkin bir yöntem olacaktır. Dişleriniz istediğiniz tonda açılır. Dişlerinize gereken bakımı düzenli olarak uyguladığınızda diş renginizde geriye dönüş ise yaşanmayacaktır.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH