porselen diş nasıl takılır

Porselen Diş Nasıl Takılır?

Porselen diş nasıl takılır diye merak ediyorsanız bize danışarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Porselen diş için özellikle kron kaplamalar kullanılır. Kron kaplama zarar görmüş olan dişin incelme, minenin kırılması gibi durumlarından sonra minenin yeniden korunması ve kazandırılması için bazı işlemler sağlanarak dişin eski özelliklerine kavuşturulmasıdır. Kaplamaların özenle sağlanması ve ölçümlerin iyi alınması gerekir. Aksi halde dişlerde sorun çıkabilmektedir. Bu nedenle bizimle iletişim kurarak kaliteli hizmetimizden sorunsuzca faydalanabilirsiniz.

Porselen Diş Nasıl Takılır Hakkında

Porselen diş nasıl takılır porselen diş için kaplama kron ve seramik olarak ayrılmaktadır. Estetik kaygılar yaşıyorsanız bu sorunun ortadan kaldırılması ve ağız içinde sorunların yok edilmesi için takılan bu dişlere başvurabilirsiniz. Estetik kaygılar dışında kaza ya da herhangi bir sebeple zarar görmüş dişler için de sıkça tercih edilmektedir. Dolgu yapılarak giderilemeyen durumlarda kaplamalara başvurulmaktadır. Konuşma ve çiğneme işlevinin yerine getirilmesi ve estetik görünüm için yapay dişler yapılmaktadır. Porselen diş yapımı kolay değildir. Bu nedenle uzmana danışmalısınız. Gerekli ölçümlerin sağlanması gerekir ve uyumluluk sağlanması gerekir. Hekim tarafından uygun görülen hastaya oldukça uzun yıllar kullanabileceği porselen diş uygulaması sağlanır.

Porselen Diş Nasıl Takılır ve Nasıl Yapılır

Porselen diş nasıl takılır için bize danışarak tüm gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Gerekli randevularda kontroller yapılır ve protez dişlere yerleştirilir. Genellikle taç kısmına uygulanmaktadır. Dişler arasında açıklık olan diş, kaybedilmek üzere olan zarar gören dişler gibi sebeplerle tercih edilmektedir. Sağlık ve estetik açısından porselen dişlerin kullanımı önemlidir. Sağlıklı ve güzel dişlere sahip olmak istiyorsanız hekimlerimize danışmak için vakit kaybetmeyin. Kaliteli hizmet bu konuda oldukça önem taşımaktadır. Bu nedenle porselen diş hizmetini güvenilir yerlerden sağlamalısınız.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH