antalya kanal tedavisi en uygun fiyatlar 2019

Kanal Tedavisi Fiyatı 2019

Kanal tedavisi, dişin özü olarak da bilinen pulpanın hasar görmesi durumunda uygulanan koruyucu bir tedavi yöntemidir. Sizler Antalya kanal tedavisi hakkında detaylı bilgi için alakalı sayfamıza göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kanal tedavisi dişte oluşan çürük veya diş çatlaması durumlarından dolayı canlılığını yitirmiş olan dişler için çok etkili bir tedavi yöntemidir.Kanal tedavisi uygulanmaz ise çürük nedeni ile oluşan enfeksiyon diş köklerine inerek tüm dokulara zarar verebilir. Kanal tedavisi ücreti dişin durumuna göre değişmektedir. Diş kanal tedavisi ücreti konusunda Sayın Ortodonti olarak hastalarımıza ödeme konusunda kolaylık sunmaktayız.

Kanal Tedavisi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kanal tedavisi fiyatları her yıl Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından belirlenmektedir. 2019 yılı içinde bu fiyatlar yeniden belirlenmiştir. Diş sağlığı konusunda hizmet veren tüm kurum ve kuruluşlar kanal tedavisi ücret tarifesine uymak zorundadır.

Antalya kanal tedavisi fiyatları 2019 hakkında detaylı bilgi için bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Uygulanacak olan dişin durumuna göre kanal tedavisi fiyatları değişiklik gösterebilir. Lezyonlu dişlerde uygulanan kanal tedavisi ücreti, periapikal lezyonlu dişler için kanal tedavisi fiyatları da farklılık göstermektedir.

Kanal Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanır?

diş kanal tedavisi ücreti

Kanal tedavisi çürüğün diş sinirine kadar ilerlemesi durumlarında, travmaya bağlı olarak dişte oluşan kırıklarda ve diş hassasiyetinin giderilmesinde kanal tedavisi uygulanır. Kanal tedavisine ancak diş hekiminin muayenesi sonucunda karar verilir. Diş kanal tedavisi ücreti de muayene sonrasındaki tedavi planlaması ile belirlenir.

Kanal tedavisinin amacı problemli olan dişin çok uzun süre ağızda kalması ve oluşan ağrıların dindirilmesi esasını kapsar. Antalya kanal tedavisi fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için  bizlerden randevu almayı unutmayın.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH