implant diş ücretleri

İmplant Diş Fiyatları 2019

İmplant diş fiyatları 2019 yasalar gereğince Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından belirlenen fiyatları vi diğer tüm ücretleri vermek yasaktır. Sizlerde implant diş fiyatları 2019 ücret bilgisi için bizlerle iletişime geçerek bilgi sahibi olunuz.

İmplant diş bir yada birden fazla diş kayıplarında uygulanan protez diş uygulamasıdır. Yüksek fiyatlara sahip olsa da doğal dişlere en yakın uygulamalıdır. İmplant dişler diğer komşu dişlerden destek almazlar. Gücünü çene kemiğinden alırlar. İmplant uygulamasına diş eti açılarak başlanılır, bu kesi diş kökünün sığacağı kadardır. Açılan alana yapay diş kökü olan implant vidası yerleştirilir ve implantın çene kemiğine kaynaması için beklenir.

Çene kemiğinin güçlü olmadığı durumlarda greft yapılarak çene kemiği güçlendirilir. İmplant uygulaması uzman bir hekim için çok kolay ama yüksek mühendislik ve tıp becerisi gerektiren bir uygulamadır. İmplant diş fiyatları 2019 listesi için bizlerle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

İmplant Diş Fiyatlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

implant diş fiyatları hakkında fiyat bilgisi

İmplant tedavisi pahalı mı? sorusu diş hekimleri tarafından en çok karşılaşılan sorulardan biridir. İlk önceleri pahalı gibi görünen bu tedavi ileri dönemlerde sağladığı avantajlar ile ücret bedeli düşük olarak görülmektedir.

Tek diş kayıplarında implant yerine üç eğrili köprü daha ekonomik olacağı için sıklıkla tercih edilir. İlerleyen zamanlarda küçültülerek kaplama yapılan komşu dişlerde de zamanla sorunlar oluşacaktır. Hatta ilerleyen vakalarda diş kayıpları daha görülebilir. İmplant uygulamasında durum çok daha farklıdır.

Düzenli diş bakımı yapıldığında alt yapı olan titanyum sabit olarak kalarak sadece üst porselenlerde değişim ihtiyacı duyulacaktır. İlk etapta  Antalya implant diş fiyatları diğer tedavilere göre çok daha pahalıdır fakat uzun süreli bir kullanım düşünüldüğünde uygun olacaktır.

Birçok etken implant fiyatlarını etkilemektedir. Uzun zamandır bu alanda hizmet veren işinin ehli bir diş hekimi ile tecrübesi çok olmayan bir diş hekiminin uygulaması arasındaki fark elbette implant diş fiyatlarını da etkileyecektir.

2019 İmplant Diş Fiyatlarına Kliniklerin Etkileri

İmplant diş fiyatlarında öncelikle kliniğin etkilerinden ziyade implantın kalitesi büyük bit etkendir. En iyi implant markaları fiyatları etkilemektedir. Bunun dışında kliniğin bulunduğu şehir, kliniğin hijyen kurallarına önem vermesi, yardımcı personellerin profesyonelliği, ünitenin kalitesi gibi birçok etken implant fiyatlarını da etkilemektedir. En doğru fiyat bilgisi için hekim muayenesi olduktan sonra alabilirsiniz.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH