Farklı Uygulamalarda Antalya Ortodonti Fiyatları

Ortodonti, dişlerin doğru bir şekilde sıralanarak ağız yapısını ve çene yapısının düzeltilmesi için çalışan bir bilim dalıdır. Tarihin çok eski dönemlerinde dahi bu uygulamalar ile ilgili çalışmalar yapılmış ve günümüze kadar geliştirilen sistemler sayesinde ortodonti bilimi, çok üst bir noktaya ulaşmıştır. En önemli konulardan biri olan dişin hareket mekanizmasının doğru bir şekilde düzenlenmesi için doğru bir diş hekimi ile tedavi uygulanmalıdır. Ağız yapısı içerisinde dişlerle ilgili uygulanabilecek farklı uygulamalar noktasında merkezimiz Antalya ortodonti fiyatları için farklı fiyatlarla hizmet vermektedir.

Uzman Hekimlerle Antalya Ortodonti Fiyatları

Ortodonti uygulamalarının doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi için diş hekimliği fakültesinden mezun olmuş hekimlerin yaklaşık 5 yıl gibi bir süre boyunca ortodonti uzmanlığı alması gerekmektedir. Bu şekilde nitelikli bir eğitim gerçekleştirmiş hekimlerin bünyemizde bulunması sayesinde nitelikli bir ortodonti tedavisi sağlanmaktadır. İyi bir planlama oluşturarak hastalarda diş yapısının düzeltilmesini mümkün kılan ortodontist hekimlerimiz tüm imkanlara sahip olarak hizmet vermektedir. Bu nedenle uzman hekimler ve geniş imkanlarla sunulan hizmetlerimizde Antalya ortodonti fiyatları değişiklik göstermektedir.

Antalya Ortodonti Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Merkezimiz üzerinde Antalya ortodonti tedavileri için başvuru gerçekleştiren kişiler farklı uygulamalar için farklı fiyatlar ödemektedirler. Bu noktada merkezimiz üzerinde ortodonti tedavileri kapsamında;

  • Sabit bir şekilde uygulanan braketler,
  • Çene yapısının genişletilmesi
  • Dişler arasındaki aralıkların kapatılarak düzenleme yapılması
  • Diş iskeleti ile ilgili problemlerin giderilmesi ve bunun için anomali tedavileri, yüz simetrisinin sağlanması, cerrahi uygulamalar ve implant uygulamaları gibi birçok farklı tedavi bulunmaktadır.

Tüm bu tedavi yöntemlerine bağlı olarak farklı bir şekilde Antalya ortodonti fiyatları belirlenmektedir. Uygulamalarda görev alan hekim, kullanılan malzeme ve uygulamanın boyutuna göre de fiyat değişimleri oluşmaktadır.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH