2019 diş teli güncel fiyatları

Diş Teli Fiyatları 2019

Çarpık ve düzensiz bir yerleşime sahip dişleri olan hastaların sıklıkla merak ettikleri konular içinde yer alan diş teli fiyatları 2019 hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Diş teli ücretleri hakkında bilgi vermek amacı ile hazırladığımız içeriğimizde detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Diş teli fiyatları her yıl Türk Diş Hekimleri Birliği tarafından belirlenmektedir. Antalya diş teli fiyatları dolar kuru üzerinden hesaplanmaktadır. Her bireyin diş sorunu farklı olduğu ve kişiye özel tedavi planı olduğu için net fiyatlar ancak muayene sonucunda belirlenir. Genellikle tek çene fiyatları çift çene fiyatlarının hemen hemen yarısıdır.

2019 Diş Teli Fiyatları Hangi Faktörlere Göre Hesaplanır?

Ortodontik tedavi modellerinin teknoloji ile doğru oranda gelişmesi ile birlikte diş teli fiyatları 2019 yılında eski yıllara nazaran arz talep doğrultusunda daha ekonomik hale gelmiştir. Diş teli fiyatlarını etkileyen faktörler;

  • Braketler ve diş teli malzemesi özelliği
  • Tek veya çift çene diş teli uygulaması
  • Çarpıklık miktarının az veya çok olması
  • Dişler arası aralık miktarı
  • Diş etleri sorunları
  • Çenenin önde ve geride olması
  • Damak ve çenede yapısal bozukluklar

Yukarıda yer alan etkenlerin hepsi diş teli fiyatlarını etkileyen faktörlerdir. Diş teli tedavisi metal, porselen, şeffaf gibi farklı seçeneklerde tercihe dilebilir. Bu çeşitlilik de diş teli fiyatlarını etkileyen unsurlardır.

en uygun diş teli fiyatları 2019

Şeffaf diş teli fiyatları 2019 konusu ise estetik bir tedavi şekli olmasından dolayı metal diş tellerine göre daha pahalı olmaktadır. Daha çok çocuk hastalar tarafından tercih edilen renkli diş teli fiyatları 2019 fiyatları diğer diş tellerine nazaran daha pahalı olmaktadır.

Metal diş teli fiyatları 2019

Diş teli fiyatları arasında en ekonomik olan metal diş telleridir. Geleneksel bir tedavi metodu olarak anılan metal diş teli fiyatları her bütçeye hitap etmektedir. Güçlü yapısı sayesinde tedavi sürecinin de hızlanmasını sağlamaktadır.

Şeffaf diş teli fiyatları 2019

Son yıllarda sıklıkla tercih edilen şeffaf diş teli bir diğer ismi ile porselen diş telleri maliyet bakımından metal diş tellerine göre oldukça pahalıdır. Şeffaf diş teli fiyatları 2019 yılı itibari ile yeniden güncellenmiştir.

Sayın Ortodonti olarak her türlü diş tedavisi ücretleri bakımından hastalarımıza uygun ödeme koşulları sunarak onların daha iyi ve kaliteli bir hizmet almasına yardımcı olmaktayız.

About the Author :

One Comment

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH