Diş Problemlerinde Uzman Tedavi

İnsan sağlığı her şeyin önünde gelen ve mutlaka önem verilmesi gereken konular arasında yer almaktadır. Sağlık ile ilgili işlemlerde mutlaka rahatsızlık hissetme sonrasında değil her hangi bir sorun yaşamadan gerekli tedbirler alınmalıdır. Bu tedbirlerin alınması gereken konular arasında ilk sıralarda ağız ve diş sağlığı gelmektedir. Ağız ve diş sağlığı konusu ülkemizde pek önem verilmeyen konular arasında yer almaktadır. Ülkemizde pek çok kişi diş doktoruna ağrı hissettiği zamanlarda gitmektedir. Ancak bu ağrılar hissedilmeden Antalya ortodonti doktorları belli aralıklar ile ziyaret edilerek gerekli muayeneler ve kontroller yapılmalıdır.

Antalya Ortodonti Kliniği

Antalya ortodonti doktorları ve kliniği ağız ve diş sağlığı ile ilgili yılların tecrübesi ile hizmet vermektedir. Klinikte ağız ve diş sağlığı ile ilgili olarak geniş bir hizmet seçeneği bulunmaktadır. Bu hizmetlerin en önemlileri olarak kanal tedavileri ve dolgular bulunmaktadır. Genel olarak dişler ile ilgili sorunlar çürük temellidir. Dişlerin çürümesi sonrasında oluşan boşluklar için öncelikle kanal tedavisi ve dolgu işlemi yapılmaktadır. Bunun yanı sıra estetik tedaviler ve implant uygulamaları yoğun olarak gerçekleştirilmektedir. Bu tedavilere ek olarak diş beyazlatma, diş eti tedavileri ve protez uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

Antalya Ortodonti Klinik Doktorları

Antalya ortodonti kliniği konusunda uzman diş hekimleri ile hizmet vermektedir. Diş Hekimlerimiz Doç. Dr. Özgür Sayın ve Canan Sayın ile birlikte Kanal Tedavisi Uzmanı Dr. Egemen Güldaş, Diş Eti Hastalıkları Uzmanı Arzu Kayar ve Ağız, Çene ve Diş Cerrahisi Uzmanı Hakan Akman’dan oluşmaktadır. Tecrübeli ekip ile her yaş aralığı için farklı diş sorunları için tedaviler geliştirilmekte ve uygulanmaktadır. Sadece diş rahatsızlıkları değil diş bakım ve kontrolleri ile de Antalya ortodonti doktorları sürekli olarak hizmet vermektedir.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH