Antalya’da En İyi Ortodonti Doktoru Kimdir?

Ülkemizin müstesna kentlerinden olan Antalya büyük bir nüfus yoğunluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Bundan dolayı pek çok sağlık sorunu da yaşanabilmektedir. Sağlık sorunları içerisinde ağız ve diş sağlığı ile ilgili problemler önemli bir yerde durmaktadır. Kurumumuz bünyesinde yer alan kaliteli teknik kadro ve hekimler sayesinde nitelikli diş sağlığı uygulamaları Antalya halkına sunulmaktadır. Özellikle ortodonti sahasında ön plana çıkmakta olan kurumumuz en modern tekniklerle beraber dişlerin güzel bir görünüme kavuşması için çaba göstermektedir. Antalya’da en iyi ortodonti doktoru kurumumuz bünyesinde yer almaktadır.

Ortodonti Hangi Rahatsızlıklara Bakar?

Ağız ve diş sağlığı noktasında önemli bir yerde bulunan ortodonti dişlerdeki çapraşıklık ve bozukluğun giderilmesi için devreye girmektedir. Çoğu zaman doğuştan kaynaklanmakta olan pek çok sorunla beraber dişlerin yapısı bozulabilmektedir. Ayrıca düşüme ve kaza geçirme gibi travmatik vakalarda da dişin istenen görünümü ortadan kaybolmaktadır. Bu gibi durumlarda sadece dişle alakalı değil ağız çene ve bütün yüz bölgesi ile alakalı olan tedaviler ortodontik tedavi diye nitelendirilmektedir. Toplum arasında elle tedavi diye adlandırılmakta olan ortodontik tedaviler için hekim kalitesi oldukça önemlidir. Bundan dolayı Antalya’da en iyi ortodonti doktoru bulunan kurumumuza müracaat ettiğinizde modern uygulamalarla beraber dişleriniz düzeltilmektedir.

Modern Lingual Ortodonti Tedavisi

Dişlerin bozulmuş olduğu durumlarda kullanılan teller genellikle dişin ön kısmına yerleştirilmektedir. Braket ismi verilen tellerin dişin ön kısmında bulunması özellikle ergenlik çağında olan gençler için son derece rahatsız edici bir durumdur. Ayrıca temizlemesi de oldukça zor olan braketlerin önde bulunması istenmediğinde dolayı modern tıp içerisinde lingual ortodonti ön plana çıkmaktadır. Böylece braketler diş arkasında görünmeyecek şekilde konuşlandırılarak çok kısa bir süre içerisinde dişin istenen ideal görünüme kavuşması sağlanmaktadır. Bu uygulama için Antalya’da en iyi ortodonti doktoru hizmetleri kurumumuz bünyesinde yer almaktadır.

Antalya Ortodonti yazımıza buradan ulaşabiliriz.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH