Antalya zirkon diş

Antalya Zirkon Diş

Genellikle estetik amaçlarla kullanılmakta olan Antalya zirkon diş tedavilerinde özellikle dişlerde yaşanan sararma ya da lekeleme problemlerinin önüne geçmek için beyazlatmaya alternatif bir şekilde işlem yapılmaktadır. Bunlara ek olarak zirkon diş sayesinde dönük, çapraşık dişlerde de estetik açıdan güzel görüntüler elde etmek adına işlem yapılabiliyor.

Antalya Zirkon Diş Neden Avantajlıdır?

Pek çok kişinin Antalya zirkon diş tedavisini tercih etmesindeki en temel sebep ışık

Zirkon Diş
Zirkon Diş

geçirgenliğinden dolayı doğal diş görüntüsünün alınmasında en etkili malzemenin zirkon dişler olduğudur. Böylece farklı metallerde ortaya çıkan opak görüntülerden kaynaklı cansız ve yapay görüntülerin önüne geçilerek doğal bir diş görünümü elde edilir.

Uzun Süreli Kullanımda Antalya Zirkon Diş Renk Değiştirir Mi?

Birçok kişinin Antalya zirkon diş tercih etmesinin temel sebebi olan renk problemlerinin önüne geçmek için zirkon diş kullanıldığı ele alınırsa bu dişlerin zaman içinde renk değiştirmeyeceği de öngörülmelidir. Normal dişleri etkileyen çay kahve gibi renklendiriciler bile bu dişlerin sabit renklerinin değişmesine sebep olmamaktadır.

Antalya Zirkon Diş Bakımı Zor Mudur?

Tıpkı doğal diş gibi bir kullanıma sahip olduğu için Antalya zirkon diş bakımı sırasında kişiler normal fırçalama işlemleri gibi diş fırçalamaya devam edebilirler. Bakımların doğru şekilde gerçekleştiğinden emin olmak için kişilerin 6 ayda bir diş doktoruna muayene olmaları yeterli olacaktır.

 

Yorum Bırak

13 − 10 =

Bizi Arayın