antalya zirkon diş modelleri

Antalya Zirkon Diş Modelleri

Antalya kentinde hizmet vermekte olan kurumumuz diş ve ağız sağlığı noktasında gerekli olan her türlü uygulamayı hastalarımıza ekonomik fiyatlarla sunabilmektedir. Sunmuş olduğumuz çözümler arasında diş kaplamaları en çok rağbet gören uygulamaların başında gelmektedir. Bazı durumlarda dişin üst

seviyesinde meydana gelen problemler, çizikler, çatlamalar gibi sebeplerle bazı durumlarda da estetik kaygılarla diş kaplaması yapabilmekteyiz. Son yıllarda en modern olan diş kaplama yöntemi zirkonyum dediğimiz maddenin uygulanmasıdır. Antalya zirkon diş modelleri firmamız tarafından oldukça geniş tutulduğundan dolayı müşteri memnuniyetiyle karşılanmaktayız.

Antalya Zirkon Diş Modelleri ve Avantajları

Diş kaplaması için çok farklı materyaller kullanılabilmektedir. Altın kaplama dişler olduğu gibi porselen kaplamalar da oldukça yaygındır. Ayrıca kompozit olan modellerde ekonomik fiyatta dikkat çekmektedir. Ancak son yıllarda popülerleşmeye başlayan zirkonyum modellerin en önemli avantajı zirkonyumun direncidir. Dış etkenlere karşı mukavemeti maksimum seviyede olan zirkonyum kesinlikle çatlamayan, kırılmayan ve çizilmeyen bir yapıya sahiptir. Bundan dolayı Antalya zirkon diş modelleri geniş tutulmakta, hastalarımızın taleplerine yanıt verilmektedir. Ayrıca üretmekte olduğumu zirkonyum dişlerdeki ışık geçirgenliği dişin daha doğal bir görünüme sahip olmasını da sağlamaktadır. Böylece tek başına bile kaplama yapıldığında yanında bulunan dişten ayrılmayan zirkonyum kaplamalar hem uzun ömürlü hemde estetik değeri ile ön plana çıkmaktadır.

En Ekonomik Antalya Zirkon Diş Modelleri

Canlı bir görünüme sahip olan zirkonyum kolaylıkla dişe uygulanabildiğinden dolayı oldukça rağbet görmektedir. Dişin doğal dokusunu en kaliteli şekilde yansıtmakta olan zirkonyum kaplamaların uygulanması da son derece basittir. Ancak bura hekim kalitesi devreye girmektedir ki kurumumuz bünyesinde yer alan hekimler Antalya zirkon diş modelleri noktasında oldukça beğenilmekte ve talep edilmektedir.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH