antalya zirkon diş fiyat 2019

Antalya Zirkon Diş Fiyatları 2019

Zirkonyum kaplamalar günümüzde çok sık tercih edilen diş kaplamaları arasında yer alır. Gelişen teknolojiler ışığında diş tedavileri oldukça estetik bir görünüm kazanıyor. Zirkonyum kaplama üstün özelliklere sahip bir uygulamadır. Işık geçirgenliği bulunduğu için doğal diş görünümüne oldukça yakındır.  Antalya zirkon diş fiyatları 2019 yılı itibari ile güncellenmiştir. Diş tedavilerinde fiyatlar belirli faktörlere göre değişkenlik göstermektedir.

Antalya Zirkon Diş Kaplama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Antalya zirkon diş kaplama fiyatları uygulanacak diş sayısına ve kullanılacak malzemenin kalitesine göre belirlenir. Ayrıca zirkon diş fiyatları diğer porselen kaplama türlerine göre daha yüksek maliyetlidir. Zirkon diş kaplama kişiye özel ve benzersiz tedavilerdir. Döviz kurlarındaki harekete bağlı olarak Türk Diş Hekimliğinin belirlediği oranlarda fiyatlar güncellenmektedir. Estetik bir tedavi metodu olan Antalya zirkon diş fiyatları 2019 yılı ile yeniden belirlemiştir. Zirkon diş fiyatları 2019 fiyat listesi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Zirkonyum Diş Tedavisi Yaptırmalısınız?

zirkon diş fiyatları guncel

Zirkonyum maddesi diş etleri ile oldukça uyumludur.  Dişlerde oluşan kırılma, diş kaybı gibi durumlarda estetik ve sağlam yapısı nedeni ile zirkonyum dişler oldukça avantaj sağlar. Işık geçirgenliği sayesinde doğal görünüme en yakın kaplamalardan biridir. Ayrıca yeme içme alışkanlığa bağlı olan renk değişimleri zirkon dişlerde oluşmaz. Uzun yıllar sorunsuz kullanıldığı düşünüldüğünde ise diğer kaplama türlerine göre ekonomik bir tedavi modeli ortaya çıkmaktadır. Yaşam kalitenizi artıracak olan zirkon diş kaplamalar ile çiğneme ve estetik sorunlar ortadan kalkmış olacaktır.

Sağlıklı beslenme alışkanlığına sahip bireylerde ve diş bakımını eksiksiz tamamlayan kişilerde Antalya zirkon diş kullanım ömrü bir hayli fazla olacaktır.  Antalya zirkon diş fiyatları 2019 güncel listesi için randevu alarak muayene olmanız gereklidir.

Isı iletkenliği düşük olduğu için sıcak ve soğuk hassasiyeti yaşamadan konforlu dişlere sahip olursunuz. Biyolojik açıdan uyumlu olan zirkon dişler alerjik reaksiyonlara neden olmazlar. Ekstra zor bir bakıma ihtiyaç duymadan günlük ağız ve diş bakımınızı yapmanız yeterlidir. Genel olarak sağlığınız için zararlı olan beslenme alışkanlıklarını bırakarak sağlıklı beslenme ile uzun yıllar dişlerinizi kullanabilirsiniz.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH