Antalya Zirkon Diş Fiyatları 2018

Antalya Zirkon Diş Fiyatları 2018

Günümüzde diş kaplama teknolojileri oldukça gelişmiştir. Bu bakımdan en çok tercih edilenler zirkonyum diş kaplamadır. Gelişen teknoloji ile birlikte bireylere daha güzel imkanlar sağlanmıştır. Böylece güvenle gülümseyebilirsiniz.

Zirkonyum porselen kaplama üstün özelliklere sahiptir. Metal kaplamalara oranla daha fazla ışık geçirgenliği bulunur. Diş eti kenarında siyah renk yansıma riski yoktur. Uygulaması kolaydır. Kaplama sonucunda dişler orijinal rengine yakın bir görünüme sahip olur. Antalya Zirkon diş kaplama fiyatları 2018 belirli kriterlere göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir.

Zirkonyum Diş Kaplamanın Avantajları Nelerdir?

Günümüzde insanların en çok özen gösterdiği konulardan birisi de diş eti ve diş sağlığıdır. Dişlerin sağlıklı ve güzel görünmesi özgüven sağlar. Şimdiler de en çok tercih edilen yöntemlerden birisi de zirkonyum diş kaplamadır. Porselen zirkon adı verilen bir metalin üzerine kaplanır. Bu işlem yapılırken doğal dişlerle uyumluluğuna dikkat edilir. Zirkonyum diş kaplamanın avantajlarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Renginin beyaz olması sayesinde diğer metal alaşım altyapılı porselen dişlerde olan siyah metalin yansıması sorunu olmaz.
  • Işık geçirgenliği fazladır. Böylece ideal estetiklik yakalanır.
  • Çiğneme kuvvetlerine karşı direnci yüksektir. Arka dişler tarafından rahatlıkla kullanılır.
  • Zirkon kaplama biyolojik uyumludur. Böylece alerji yapmaz. İltihap, diş eti kanaması, kızarıklık ve diş eti şişliği gibi sorunlar ortadan kalkar.
  • Isıl iletkenliği düşüktür. Böylece sıcak ve soğuktan etkilenmez. Diş hassasiyetine neden olmaz.
  • Ekstra bakımı yoktur. Düzenli olarak diş fırçalamanız yeterlidir.
  • Rengi doğal dişlerle uyumludur.

Antalya zirkon diş kaplama fiyatları 2018 ile ihtiyaç duyduğunuz kaliteye sahip olabilirsiniz.

Antalya Zirkonyum Diş Kaplama Fiyatları Neye Göre Değişir?

Zirkonyum diş kaplama son yıllarda en çok tercih edilen tedavilerden birisidir. Estetik görüntüsü sağlar. Dayanıklı ve kalitelidir. Ekstra bakıma gerek yoktur. Antalya zirkon diş kaplama fiyatları 2018 konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlar belirli özelliklere bağlı olarak değişir.

Yorum Bırak

nineteen + 16 =

Bizi Arayın