yaprak porselen

Antalya Yaprak Porselen

Dişlerin görünümü birçok kişi için önemlidir ve istenen beyazlıkta olmayan dişler için porselen diş uygulamaları vardır. Bunlar içinde yer alan Antalya yaprak porselen uygulaması oldukça dikkat çekici ve zarif bir çözümdür. Zira bu uygulamada dişin tümü sarılmadan sadece ön kısmında uygulama yapılabilmektedir.

Yaprak Nasıl Yapılır?

Dişin sadece yüzey kısmına uygulanabilen Antalya yaprak porselen çok ince bir kaplamadır.

Hatta bazı dişlerin yapısına göre hiç yontma ve inceltme dahi gerektirmez. Bazı durumlarda ise 0,3 mm gibi çok ince bir tabakanın inceltilmesi gerekir ki diş minesi zarar görmeden bu kaplama uygulanabilir.

Antalya Yaprak Porselen Avantajları Nelerdir?

Dişin çok az bir kısmına uygulanabilen bu porselen tabaka yaprak şeklindedir. Çok ince olduğu için doğal bir görünüme sahiptir. Ayrıca dişe tam oturduğundan dolayı da Antalya yaprak porselen kullanımı fark edilemeyecek kadar rahattır.

Bu porselenin en büyük avantajı küçüklüğü ve metal içermemesidir. Bununla birlikte uygulama sırasında gerçek diş rengi tam olarak yakalanırsa ortaya harika bir çözüm çıkmaktadır.

Antalya Yaprak Porselen Yapımı Ne Kadar Sürer?

Güzel bir gülüş için tercih edebileceğiniz Antalya yaprak porselen yapımının ilk aşaması ölçü alınmasıdır. Renk tespitinden sonra başlanacak olan uygulama birkaç gün içinde bitirilmektedir. Çok kısa sürede uzman hekimlerimiz tarafından takılacak olan bu porselenler ile yüzünüze aydınlık gelecektir.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH