antalya yaprak porselen fiyatları 2018

Antalya Yaprak Porselen Fiyatları 2018

Diş sorunlarının giderilmesi yalnızca yeme ve konuşma bozukluklarını ortadan kaldırma ile ilgili bir durum değildir. Diş bozuklukları aynı zamanda estetik sorunlara ve gülüş bozukluklarına da yol açmaktadır ve tedavinin planlanmasında dişin işlevselliğinin yanı sıra estetiğinin de dikkate alınması gereklidir. Bu durum özellikle ön dişler açısından geçerlidir. Ön dişlerde meydana gelen sorunlar arasında renk bozulması, dişlerin arasında aralık bulunması, dişlerde kırık ya da aşınma olması gibi durumlar bulunmaktadır. Renk bozukluğunu gidermek üzere beyazlatma işlemi de uygulanabilir ancak bu işlem her zaman etkili sonuç vermeyebilir. Bu durumda ve ön dişlerle ilgili sayılan diğer hallerde yaprak porselen uygulaması tercih edilmektedir. Antalya yaprak porselen fiyatları 2018 dönemi için kullanılan malzeme ve yapılan işleme göre değişmektedir.

Yaprak Porselenin Özellikleri ve Antalya Yaprak Porselen Fiyatları 2018

Antalya yaprak porselen fiyatları 2018 yılı için ne kadar sorusunun yanı sıra yaprak porselenlerin ne tür özellikleri olduğu da merak edilmektedir. Yaprak porselenler porselen laminate vener olarak da isimlendirilmektedir ve en önemli özelliği dişi fazla aşındırmadan uygulanabilmesidir. Porselenin ince bir tabaka halinde olması dişlerin olabildiğince doğal görünmesinde etkilidir. Ayrıca ışık geçiren bir malzeme olması yaprak porselen uygulanan dişlerde doğal bir görüntü elde edilmesine imkân vermektedir.

Yaprak Porselen Uygulaması ve Antalya Yaprak Porselen Fiyatları 2018

Antalya yaprak porselen fiyatları 2018 döneminde ne kadar sorusunun yanıtı, kliniğimizde yapılan muayene ve tetkikler sonucunda uygulanması öngörülen malzeme ve işlemlere bağlıdır. Yaprak porselen uygulanırken dişlerin ön yüzeyi 0.3 ile 0.7 mm arasında değişen oranlarda aşındırılarak, malzeme yapıştırılmaktadır. Sert gıdaları ısırmaktan kaçındığınız ve ağız bakımınıza önem verdiğiniz takdirde yıllarca kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH