antalya tel tedavisi fiyatları 2018

Antalya Tel Tedavisi Fiyatları

Gülüşünüzü değiştirmek ve tel taktırmak istiyorsunuz fakat tedavi giderleri sizin için büyük bir soru işareti. Maddi durumunuz hak ettiğiniz gülüşe kesinlikle engel olmamalı. Diş klinikleri ve ortodonti uzmanları bu uzun süren tel tedavisi için genelikle aylık taksitler halinde ödeme seçenekleri sunmaktadır.

Son derece kişiye özel bir tedavi olan ortodontik tedavilerde fiyat tedavinizin zorluğuna, çekimli ya da çekimsiz tedavi, diş tellerinin metal mi, porselen mi, dişlerin iç yüzüne takılan lingual braketler mi ya da şeffaf plak mı olduğuna göre değişmektedir.

Hayalinizdeki gülüşe sahip olmanın bedeli nedir? Aklınıza en çok takılan sorulardan biride bu olacaktır. Sizlerde mükemmel gülüşlere sahip olmak istiyorsanız diş teli tedavisini maddi anlamda karşılamak konusunda endişe duymamalı ve bu tedavinin maliyetini rahatlıkla karşılayacağınızı bilmenizi isteriz.

Antalya Tel Tedavisi Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Diş teli tedavisi, dişlerim üzerine, braket adı verilen diş telleri yapıştırılarak dişlerde oluşan yamuklukların belirli bir süre içerisinde düzeltildiği bir tedavi yöntemidir. Her hizmette olduğu gibi tel tedavisinde’de farklı kliniklerde farklı fiyat uygulamaları söz konusudur.

Bugün sizlerle Antalya Tel Tedavisi fiyatları 2019 nasıl belirlenir ve bu fiyat farklılıklarının sebeplerini paylaşacağız.

2019 diş teli fiyatlarını belirleyen en önemli faktör verilen tedavi hizmetinin kalitesi olmaktadır. Ortodonti tedavisi üç aşamadan oluşmaktadır. Aldığınız fiyat teklifi bu üç aşamayı da kapsamaktadır.

Bu aşamaların birincisi, dişlerin sıralanması ve estetik olarak görünmesi, ikincisi, alt ve üst dişlerin birbiriyle olan ilişkisinin düzeltilmesi ve fonksiyonel olarak rahat kullanılabilir hale gelmesi, üçüncüsü ise, diş tellerinin çıkarıldığı ve dişlerin yeni konumlarında kalmalarının ve bozulmamalarının sağlanmasıdır.

Bu yüzden, diş teli tedavisi için gereken tanı ve teşhis özellikle erken yaşlarda konulur ve akabinde tedaviye başlanırsa, hasta yetişkinlik dönemine eriştiğinde psikolojik sağlığı da bundan olumlu etkilenecektir. Uzman ortodontistlerimizin size özel oluşturacağı tedavi planı yürütülürken tarafınızdan seçilecek malzemenin fiyatı, tedavinin süresi ve garantisi Antalya tel tedavisi fiyatları 2019 yılında da belirleyici olacaktır.

Ayrıca, eğer 18 yaşından küçükseniz, SGK’nın tel tedavisinin bir kısmını ödediğini de vurgulayalım. Bununla birlikte, sosyal güvenceniz olsa bile 18 yaşından büyükseniz diş teli masraflarınız karşılanmamaktadır.

18 Yaşından Büyükler İçin Antalya Tel Tedavisi Fiyatları 2019 Ne Kadar Olacak?

1518 yaşından küçük veya büyük olan tüm hastalarımıza tavsiyemiz öncelikle polikliniğimize gelmeleri ve kendilerine özgü tedavi programlarının belirlenmesidir; çünkü söz gelimi kişinin ağız yapısına göre sadece alt veya üst dişlere tel takılması bile fiyatta farklılık yaratmaktadır.

Diş teli fiyatlarını etkileyen diğer nokta ise kullanılan malzemenin cinsidir ve bu durum kaliteyle ilgili değildir. Antalya Tel Tedavisi 2019 fiyatlarını etkileyen diğer noktalar ise, tedavi süresi, dişlerdeki çarpıklığın miktarı, kullanılan malzemelerin kalitesi gibi sıralanmaktadır.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH