antalya tel tedavisi fiyatları 2018

Antalya Tel Tedavisi Fiyatları 2018

Antalya’da gerek diş tedavisi gerekse diş estetiği denince ilk akla gelen kurumlardan biri olan ortodonti polikliniğimiz, size özel tedavi planlarıyla bütçenize uygun koşulları en iyi şekilde harmanlamaya çalışmayı her zaman ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda, bu kısa yazımızda Antalya tel tedavisi fiyatları 2018 yılı içinde neye göre belirlenmektedir, hangi durumlarda değişiklik gösterebilir gibi kafanızda oluşabilecek sorulara ışık tutmaya çalışacağız.

Antalya Tel Tedavisi Fiyatları 2018 Yılında Nasıl Belirlenmektedir?

Diş teli tedavisi her şeyden önce dişlerin bozuk veya çarpık denebilecek bir biçimde çıkması nedeniyle uygulanır. Bozuk diş yapısı, kişinin yalnızca genel ağız ve diş temizliğini olumsuz etkilemekle kalmaz, aynı zamanda onun gülüşünü, konuşmasını ve dolaylı olarak sosyal ortamlarda kendine olan güvenini de azaltır. Bu yüzden, diş teli tedavisi için gereken tanı ve teşhis özellikle erken yaşlarda konulur ve akabinde tedaviye başlanırsa, hasta yetişkinlik dönemine eriştiğinde psikolojik sağlığı da bundan olumlu etkilenecektir. Uzman ortodontistlerimizin size özel oluşturacağı tedavi planı yürütülürken tarafınızdan seçilecek malzemenin fiyatı, tedavinin süresi ve garantisi Antalya tel tedavisi fiyatları 2018 yılında da belirleyici olacaktır. Ayrıca, eğer 18 yaşından küçükseniz, SGK’nın tel tedavisinin bir kısmını ödediğini de vurgulayalım. Bununla birlikte, sosyal güvenceniz olsa bile 18 yaşından büyükseniz diş teli masraflarınız karşılanmamaktadır.

18 Yaşından Büyükler İçin Antalya Tel Tedavisi Fiyatları 2018 Ne Kadar Olacak?

 

1518 yaşından küçük veya büyük olan tüm hastalarımıza tavsiyemiz öncelikle polikliniğimize gelmeleri ve kendilerine özgü tedavi programlarının belirlenmesidir; çünkü söz gelimi kişinin ağız yapısına göre sadece alt veya üst dişlere tel takılması bile fiyatta farklılık yaratmaktadır.

Yorum Bırak

nineteen + eighteen =

Bizi Arayın