Antalya porselen diş

Antalya Porselen Diş

İnsanların genetik olarak getirdiği bir diş rengi vardır. Bazı insanlarda çok daha sarı olan bu ton kötü bakım, sigara, çevre şartları ile daha da sararmakta ve ortaya çok da hoş olmayan bir görüntü çıkmaktadır. Ancak çağın modern yöntemleri ile bu sorunu aşmak çok kolay ki Antalya porselen diş tedavisi bu fırsatı size sunmaktadır.

En Kaliteli Antalya Porselen Diş Uygulamaları

Aslında bir çeşit kaplama yöntemi olan porselen diş için çok farklı materyaller kullanılmaktadır.

Porselen Diş
Porselen Diş

Kurumumuz Antalya porselen diş uygulamalarında son yılların gözde tedavisi olan zirkonyum kaplı porselenleri tercih etmektedir. Bu sayede çok daha doğal ve güzel dişler ortaya çıkmaktadır.

Antalya Porselen Diş Çözümleri

Porselen yapısı itibariyle çizilmeye ve darbeye karşı çok dayanıklıdır. Zaten dişlerimizin de bu denli dayanıklı olması gerekir ki yeni çözümlerden olan zirkonyum kaplı dişler çok daha dayanıklıdır. Bu sayede Antalya porselen diş uygulaması içinde yaptırmış olduğunuz kaplamalarınız çok daha uzun ömürlü olacaktır. Ayrıca oldukça estetik görünen bu dişler ile korozyona karşı da direnç kazanmış olacaktır.

Antalya Porselen Diş ve Doğal Görünüm

Diş beyazlatma tekniği olarak tercih edilen Antalya porselen diş uygulamaları kurumumuz tarafından tamamen tecrübeli hekimler tarafından yapılacağı için çok doğal bir görünüm ortaya çıkacaktır. Bu şekilde hem çok ekonomik hem de çok kolay bir uygulama ile iyi sonuç alınacaktır.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH