antalya ortodontist doktorları

Antalya Ortodontist Doktorları

Merkezimiz bünyesinde Antalyalı müşterilerimize ve farklı illerden ziyarette bulunan müşterilerimize hizmet verirken öncelikle hastalarımızın beklentisini karşılayabilmek için taleplerini dikkate alarak gerekli diş tedavi programlarını çıkarıyoruz. Bu programlara uygun bir şekilde Antalya ortodontist doktorları tarafından uygulanan tedaviler kapsamında ortodontik tedavi yöntemleri olarak lingual ortodonti, braket takılması, diş estetiği sağlanması, cerrahi operasyonlar, mini implant uygulamaları, gömülü diş problemlerinin çözümü ve yarık damak tedavileri gibi işlemler bulunmaktadır. Diş hekimlerimiz ortodonti alanında göstermiş oldukları uzmanlık sayesinde bu konularda en nitelikli ve mutlak sonucu oluşturacak tedavileri uygulamaktadır.

Antalya Ortodontist Doktorları Nasıl Çalışmaktadır?

Eğer merkezimiz bünyesinde hizmet veren Antalya ortodontist doktorları tarafından ağız ve diş tedavisi noktasında hizmet almak istiyorsanız, öncelikle merkezimize web sitemiz üzerinden veya çağrı merkezimiz üzerinden ulaşarak randevu alabilirsiniz. Randevu işlemleri sırasında istediğiniz durumda doktor tercihi gerçekleştirebilir veya randevu saatinize uygun bir şekilde size belirtilen doktorun muayenesine katılabilirsiniz. Bu sayede merkezimiz bünyesindeki doktorlar tarafından yapılan incelemelerde ortodonti tedavi programları ile birlikte sistemli bir şekilde diş estetiği ve diş tedavileri alabilirsiniz.

Antalya Ortodontist Doktorları Uygulanan Tedavi Protokolü

Merkezimize başvurarak Antalya ortodontist doktorları ile diş tedavi hizmeti almak isteyen hastalarımız, öncelikle detaylı bir şekilde muayene edilirler. Muayene sırasında verilen tedavi yöntemi ve maliyet hakkındaki bilgiye uygun bir şekilde hastalardan gerekli röntgen filmleri alınarak gereken durumlarda kemik ölçümü de uygulanabilir. Bu ayrıntılarla yapılan analizler sayesinde tedavi yöntemleri belirlenerek diş çürükler, iltihaplar ve eksiklikler giderilir. Daha sonrasında modeller hazırlanarak tedavi aşamasına geçilir. Tedavi aşamasında hastalar yaklaşık 1-3 aylık bir süreç içerisinde düzenli randevular ile diş teli, cerrahi operasyonlar ve braket takılması gibi işlemler gerçekleştirilecektir.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH