Antalya Ortodonti

Ortodonti diş hekimliği ile ilgili olan özel bir bilim olarak ortaya çıkmıştır. Dişlerin, çene kemiğinin, kafatasının birbiri ile olan ilişkisini inceleyip gerekli tedavileri öneren bir alana hitap eder. Bu bağlamda dişlerde meydana gelen her türlü şekilsel sorunda Antalya Ortodonti uygulamaları ve tedavileri devreye girer.

Antalya Ortodonti Uzmanları

Genetik faktörlerden başlayarak burun yerine ağızdan aşırı solunum yapmaya kadar pek çok sebep ile dişlerde şekilsel bozulmalar ve çapraşıklık ortaya çıkar. Özellikle küçük yaşlarda yapılan yanlış uygulamalar ki dudak ve dil emiyor olma, kalem gibi sert cisimlerin ısırılması, biberonun uzun süreli kullanımı bu hallerdendir, diş bozulmalarına sebebiyet verir. Antalya Ortodonti servisi olarak en kaliteli uygulamalar ile duruma müdahale ederek kalıcı olması önlenebilir.

Antalya Ortodonti Fiyatları

Ortodonti tedavileri içinde en popüler olan diş teli uygulamasıdır. Ancak sadece bir telden ibaret olmayan Antalya Ortodonti tedavileri şeffaf plaklar, diş arkasına saklanabilen braketler gibi modern ve pratik uygulamaları da içerir. Bunlara ek olarak porselen braketler de çok beğenilen uygulamalar arasında yer alır.

Antalya Ortodonti Hangi Yaşlarda Hastalara Müdahale Etmektedir?

Ortodonti dişlerin yapısal olan sorunlarına cevap bulmakla birlikte bunun için en uygun olan yaş 12 öncesi dönemdir. Ancak Antalya Ortodonti olarak çok daha büyük yaş gruplarında dahi bu tedavi yöntemlerini uygulayabilmekteyiz.

Antalya Ortodonti
Antalya Ortodonti

Antalya Ortodonti Diş Hekimleri

Ortodonti eğitimini Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda tamamlayan Doç.Dr.M.Özgür Sayın, Antalya Ortodonti alanında tedavi hizmetleri sunan başarılı hekimlerimizdendir.

One Comment

  1. ebru

    Arkadaşımın tavsiyesi üzerine ortodonti tedavisi için Adana’dan Antalya’ya geldim. Herşey çok olumlu geçti benim için, size bir kez daha teşekkür etmek istedim başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum Bırak

2 × three =