Antalya Ortodonti Doktoru ve Kaliteli Hizmet

Günümüzde en çok ihmal edilen sağlık uygulamaları arasında diş bakımı gelmektedir. Zira dişlerimizin bakımı son derece hassastır ve bütün vücut sağlığını da direkt olarak ilgilendirmektedir. Özellikle sadece dişlerin değil yüzde bulunan bütün çenenin kemiklerin ve yüz hattındaki bölgelerin çeşitli şekillerde deformasyonunda sorunlarında doğuştan gelen problemlerde devreye girmekte olan ortodonti uygulaması son derece önemli bir sağlık hizmetidir. Firmamız tarafından sunulmakta olan ortodonti uygulamalarının tamamında deneyimli hekimlerimiz devreye girmektedir. Böylece Antalya ortodonti doktoru hizmetlerimizden faydalanarak diş ve çene kemiği ile ilgili olan bütün sorularınıza kısa sürede yanıtlar bulabileceksiniz.

Antalya Ortodonti Doktoru Zaman Çözümler

Ortodontik rahatsızlıkların birçoğunda tel uygulaması tercih edilmektedir. Fakat günümüzde modern tıbbın ilerlemesi ve teknolojinin de gelişmesiyle beraber kullanılmakta olan teller hastanın rahatsız olmayacağı ve görünüm açısından da hoşnut olacağı kalitede imal edilmektedir. Böylece Antalya ortodonti doktoru olarak ağızdaki bütün diş bozukluklarının tedavisinde en modern uygulamalar kurumumuz tarafından size sunulmaktadır. Ayrıca sadece diş teli tedavisinde değil aynı zamanda dildeki yarıklarda diş eksikliğinden kaynaklanan diş bozukluklarında, kaza ile kırılma gibi istenmeyen durumlarda da kurumumuz devreye girebilmektedir.

Antalya Ortodonti Doktoru ve Farklı Yaklaşımlar

Kurumumuza müracaat eden hastalarımıza iki farklı şekilde ortodontik tedavi uygulayabilmekteyiz. Antalya ortodonti doktoru olarak hareketli ortodontik tedavi ile birlikte önleyici hekimlik çalışmaları verilmektedir. Böylece çeşitli sebeplerden dolayı dişlerde meydana gelen bozuklukların düzeltilmesi için birtakım uygulamalar geliştirmekteyiz. Diğer uygulamamız olan sabit ortodontik tedavide ise kullanmış olduğumuz braketler sayesinde dişlerinizin muazzam bir görünüme kavuşmasına destek sunmaktayız. Böylece dişleriniz güzel bir görünüme kavuşurken çiğneme ısırma konuşma ve gülme sırasında da herhangi bir problem yaşamadan hayatınızı sürdürebileceksiniz.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH