Antalya Ortodonti Diş Teli Fiyatları Ne Kadardır?

Dişlerde fiziki ve görsel olarak en çok karşılaşılan durum diş bozuklukları, şekil çapraşıklıklarıdır. Özellikle çocukluktan itibaren hemen her yaşta görülen ve devam eden bu diş bozuklukları için Sayın Ortodonti olarak kesin çözüm yolları sunuyor, en ideal tedavi yöntemlerini uyguluyoruz. Diş bozuklukları ve şekil çapraşıklıklarında en çok tercih edilen yöntem tel tedavisidir. Antalya diş teli fiyatları, dişlerine tel uygulatmak isteyenlerin en çok merak ettiği sorudur. Fakat buna net bir cevap vermek imkansızdır.

Antalya Ortodonti Diş Teli Fiyatları Üzerindeki Belirleyiciler

Dişlerde oluşan ve diş teli tedavisi gerektiren çapraşıklıkların pek çok sebebi vardır. uzun süreli biberon emilmesi, uzun süre meme kullanımı, ağızda sürekli olarak parmak, kalem gibi cisimlerin emilmesi ve genetik sebepler diş çapraşıklığını tetikleyen bazı unsurlardır. Tel tedavisi veren kurumumuz Antalya ortodonti diş teli fiyatları konusunda gereken kolaylığı sağlamakta hem uygun fiyat garantisi hem de ödeme kolaylıkları sunmaktadır. Diş teli tedavileri için uygun yaş 12’dir. Elbette 12 yaşından sonra da tel tedavisi uygulanabilir fakat düzelme oranı ve düzelme süresi biraz daha uzun olacaktır. Bu sebeple ortodonti diş teli tedavi fiyatları hastanın yaşına göre de değişmektedir. Çünkü tedavi süresi yaş ile doğru orantılıdır.

Antalya Ortodonti Diş Teli Fiyatları ve Tedavi Süresi

Kurumumuz tarafından yapılan diş teli tedavileri bir ila iki yıl arasında değişmektedir. Ancak kişi hastalarda tedavi süresi biraz daha uzayabilmektedir. Tel tedavilerinde diş arkası braketler, porselen braketler, tel braketler şeklinde tercih edilebilmektedir. Braket türü, tedavi genelinde uygulanacak işlemler, kullanılacak malzemeler Antalya ortodonti diş teli fiyatları üzerinde etkili olabilecektir. Genel olarak tel tedavilerinin maliyetleri biraz yüksek olmakla birlikte kurumumuz en uygununu hastalarına sunmaktadır.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH