Antalya Kanal Tedavisi Ne Kadar Sürer

Antalya Kanal Tedavisi Ne Kadar Sürer

Kanal tedavisi, diş çürüklerinde, dişin hasar görmesinde diş sinir ve damarlarına uygulanan, sinirlerin alınması, kalan boşluğun temizlenmesi, şekillendirilmesi ve yerine uyumlu olan dolgunun yapılması işlemidir. Aslında kanal tedavisi birebir diş kaybının önlenmesidir. Bu durumda kanal tedavisinin önemini ve avantajını arttırmaktadır. Dişlerde bulunan çürük temizlenebilir düzeyde ise ilk olarak çürükler tam olarak dişten temizlenmektedir. Bu işlemler sırasında uyuşturucu etkisi altında olunduğundan dolayı, kişi ağrı, sızı veya acı hissetmemektedir. Kanal tedavisi olacak olanların en fazla sorduğu sorulardan biri de Antalya kanal tedavisi ne kadar sürer? Sorusu olmaktadır.

Dişe Bağlı Olarak Antalya Kanal Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Antalya kanal tedavisi ne kadar sürer? Sorusuna cevap vermek gerekirse bu durum dişte meydana gelen hasar veya çürük oranına göre değişmektedir. Dişte bulunan enfeksiyon, çene kemiği etrafına da yayılmış ise iki veya üç seans kanal tedavisi sürebilir. Bizler Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak tüm güncel ve teknolojik cihazları, aletleri bünyemizde barındırdığımızdan dolayı hastalarımızın şikâyetlerine en kısa sürede cevap verebilmekteyiz. Bu sayede kanal tedavisi acısız fakat uğraştırıcı bir operasyon olduğu halde uzman ekibimiz ve gerekli araçlarımız ile kısa sürede profesyonel bir şekilde tamamlanır Bilimsel yöntemlerin ışığına her zaman güveniliyor ve bu alanda yapılan güncel buluşları, seminerleri her detayı yakından takip ediyoruz.

Tek Seansta Antalya Kanal Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Tek seansta Antalya kanal tedavisi ne kadar sürer? Merak edenler için bu süre 30 dakika ile 1 saat arasında değişmektedir. Bazı durumlarda bu süre 1 saat 30 dakikayı bulabilmektedir. Hastamız ağrı, acı hissetmediği için en uygun yöntemler ile sohbet eşliğinde kanal tedavisi yerine getirilmektedir. Tedavinin ardından bir süre dişe baskı yapmamak ve bazı detaylara dikkat etmek yeterlidir.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH