Antalya implant diş

Antalya İmplant Diş

Diş etlerindeki çekilmeler, doğuştan gelen sorunlar, gerekli bakımın gösterilmemesi gibi sebepler ile dişler zaman içinde çürür ve telafisi olmayan bir sürece girilir. Bu tip anlarda diş dolgusu yapılamadığında diş çekimi yapılır. Diş çekimi sonrası ise çekilen dişin yeri boş kalacağa için daha büyük bir sorun ortaya çıkar. Bu gibi sorunların yaşanmaması için Antalya implant diş tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Antalya İmplant Diş Tedavisi Nasıl Uygulanır?

Diş çekimi sırasında oluşan boşluğun yerine titanyum gövdeli bir vidaya benzeyen implant

İmplant Diş
İmplant Diş

yerleştirilir. Bu titanyum gövde sayesinde vücutta bir reaksiyon meydana gelmez ve diş tam uyum sağlar. Bu implantın üstüne konacak olan protez dişler noktasında da büyük bir kolaylık sağlanmış olur. Antalya implant diş tedavisi sayesinde protez dişleriniz çok uzun zaman sabit olarak kalabilmektedir.

Antalya İmlant Diş Tedavisi Avantajları

İmplant uygulamalarının en büyük artısı çok uzun süreli bir çözüm oluşudur. Ayrıca normal bir tek çekimde meydana gelen boşluk sebebiyle yanlardaki dişlerin de konumları kaybolur. Bununla birlikte Antalya implant diş tedavisinde köprü yapmadan iki diş arası çekim gerçekleştirilebilmektedir.

Antalya İmlant Diş Herkese Uygulanabilir Mi?

Kortizon tedavisi, radyoterapi görenler, kan hastaları, aşırı şeker hastaları için uygun olmayan implant tedavisi herkese rahatlıkla uygulanabilir. Antalya implant diş çözümü çok ekonomik ve uzun vadeli bir diş tedavisi olarak dikkat çekmektedir.

One Comment

Yorum Bırak

14 + 9 =