Antalya implant diş teknolojisi

Antalya İmplant Diş Teknolojisi

Antalya İmplant diş teknolojisi çok gelişmiştir. Eksilen dişin yerine konulan yapay köklere denilen İmplant titanyum kullanılarak yapılmaktadır. Titanyum doku dostu bir malzeme olarak bilinmektedir. Vücudun kabulünde çok iyi sonuçlara sahip titanyum günümüzde en çok tercih edilen bir materyal olarak karşımıza çıkar. Uygulama yapıldıktan sonra ilgili bölgedeki kemik erimesini önlediği için kısmi uygulamalar da iyi sonuçlar vermektedir.

Antalya İmplant Diş Teknolojisi Nasıl Uygulanıyor

Antalya İmplant diş teknolojisi uygulamaları öncelikle uygulamanın yapılacağı bölgenin uygun olup olmadığının tespitiyle başlar. Radyolojik ölçümler sonucu yeterli kemik seviyesi oluşturmak için yapay kemik tozları ya da hastanın kemik parçalarıyla uygun seviye oluşturulur bu işlem sekiz dokuz ay kadar sürebilmektedir. Hazır olan bölgeye uygulama yapılır. Sonrasında hastanın durumuna göre diş takılabilir. Anında takılabileceği gibi implantın kemikle bağlantısının tamamlanması beklenebilir.

Antalya İmplant Diş Teknolojisi Hizmetine Nasıl Ulaşırım

Antalya İmplant diş teknolojisi konusunda en verimli bilgilere  sayinortodonti.com linkinden ulaşılabilir. İmplant diş hakkında kapsamlı bir bilgi edinmenin yanı sıra ağız ve diş sağlığı hakkında değerli bilgiler edinilebilir. İmplant diş ile ilgili hizmetler ülkemizde pahalı bir hizmet olmakla birlikte oldukça gelişmiştir.

Yorum Bırak

five × 5 =