Antalya implant diş fiyatları

Antalya İmplant Diş Fiyatları

 

Antalya ilinde diş estetiği ve diş sağlığının korunması ile ilgili hizmetler veren merkezimizde ortodontistlerimiz tarafından yapılan uygulamalarla istenilen sonuç sağlanabilmektedir. Bu uygulamalardan biri olarak implant diş tedavisi, farklı faktörlerle değişen bir fiyat yapısı gösterir. Genellikle Antalya implant diş fiyatları malzeme, garanti süresi, kullanılan protez çeşidi ve uygulamayı yapan hekim gibi farklı koşullardan etkilenmektedir. Çünkü bu faktörler, implantın kalitesini ve kullanım ömrünü etkileyen değerler olarak bilinmelidir. Çok düşük fiyatlar ile implant yapılması mümkün olmazken olumlu bir sonuçta elde edilemez.

Antalya İmplant Diş Fiyatları Ve Etkileyen Faktörler

Diş implantında en etkili faktörlerin başında kullanılan implant vidasının marka ve kalitesi gelmektedir. Günümüzde implant tedavisi gerçekleştiren merkezlerde farklı markalar kullanılırken özellikle Almanya ve Amerika gibi çok kaliteli üretim gerçekleştiren ülkelerden tercih yapılabileceği gibi Çin ya da Kore üzerinden uygun fiyatlı implant temin edilebilir. İkinci düzeydeki Antalya implant diş fiyatları faktörü ise merkezimizin sağlamış olduğu garanti süresidir. Merkezimizde yapılan implant tedavileri çok yüksek kalitede olduğundan ve hekimlerimiz yüksek uzmanlığa sahip olduğu için uzun dönem garantisi sağlayabiliyoruz. Bu durum tedavi masraflarında yükselmeye neden olabilmektedir.

Antalya İmplant Diş Fiyatları İçin Uygulama Farklılıkları

Diş implant tedavilerinin uygulanması, kimi zaman öncelikle cerrahi müdahalelerin yapılmasını gerektirdiği için yapılan bu uygulamalara göre Antalya implant diş fiyatları değişim gösterebilir. Örneğin cerrahi aşamada tek aşamalı ya da çift aşamalı cerrahi uygulanması ve protez yapım aşaması gibi uygulamalar implant fiyatlarını etki etmektedir. Ayrıca diş implant tedavilerinin gerek merkezimiz bünyesinde gerek devlet hastanelerinde yapılması durumunda SGK güvencesi olmadığı için ücret ödenmesi gerekir. Bu nedenle İmplant tedavisi merkezimizde daha güvenli ve profesyonel olarak uygulanabilir.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH