gülüş tasarımı nedir

Antalya Gülüş Tasarımı

Estetik Bir Yüz İçin Antalya Gülüş Tasarımı

estetik dişler

Estetik bir simaya sahip olabilmek için en önemli etkenlerden birisi, dişlerinizin estetik bir görüntüye sahip olmasıdır. Çünkü dişler yüz görünüşünü ve özellikle ağız görünümünü önemli derecede etkilemektedir. Bir insanın gülüşünde estetik bir görüntü oluşması için de diş estetiği sağlanması gereklidir. Bu nedenle eğer, estetik bir yüz ile en doğru gülümsemeyi oluşturmak istiyorsanız, Antalya gülüş tasarımı uygulamaları almanız doğru bir tercih olacaktır.

Gülüş tasarımı, insanın yüz şeklini yansıtan ve ruh halini ortaya koyan gülümsemesini doğru bir görüntüye kavuşturmak için uygulanır. Bu tasarım yapılırken insanların yaşı en önemli faktörlerden birisidir. Bu nedenle merkezimizde uygulanan gülüş tasarımı tedavilerinde öncelikle hastalarımızın yaş ve cinsiyet bilgisine göre işlem yapılmaktadır. Tasarım sağlanırken dudaklar, dişler ve çene kemikleri gibi her nokta gözden geçirilerek teknolojik ve dijital sistemler ile tasarım yapılır. Estetik bir gülüşe sahip olabilmeniz için öncelikle diş yapınızın ve dişlerinizin sıralamasının tamamen doğru olması önemlidir. Dişlerde çakışma olmamalı ve üst dişler ön plana çıkarılmalıdır.

Antalya Gümüş Tasarımı Nasıl Yapılabilir?

erkeklerde gülüş tasarımı

Eğer, çehrenizde sevimli bir gülümseme görmek istiyorsanız, gülüş tasarımı talep edebilirsiniz. Bu hizmeti merkezimiz üzerinde almak istediğinizde, Antalya gülüş tasarımı hizmetleri için birçok profesyonel hekimimiz ortaklaşa bir çalışma gerçekleştirmektedir. Çünkü dişlerinizin anatomik olarak doğru bir yapıda olması, estetik, bembeyaz bir görüntüye sahip olması, diş etlerinizin ve çenenizin uyumlu bir yapıda bulunması gibi birçok noktada uygulama yapılmalıdır. Bu tasarım gerçekleştirilirken merkezimizin ilk amacı hasta memnuniyetini sağlamaktır. Tedavi öncesinde hasta ile yapılan görüşme ile birlikte şikayetleri belirlenir, rahatsızlık öyküsü dinlenir ve sonrasında planlama yapılır.

Hekimlerimiz tarafından gerçekleştirilen planlama ile birlikte tedavi işlemlerine başlanır. Gülüş tasarımı yapılırken dudak, diş, diş eti ve çene noktasında tam bir uyum için işlemler gerçekleştirilir. Bu işlem için yüz şekli önemli ayrıntılardan birisidir. Çünkü insan yüzü ve insan yüzünün gülüş sırasında almış olduğu şekil tamamen dişleri ile alakalıdır. Bu bütünün gerçekleştirilmesi için de diş yapısının yüz şekline uyacak bir şekilde düzenlenmesi gerekir. Kadınlarda ve erkeklerde yüz yapısı değişmekle birlikte estetik bir gülüş sağlayabilmek için özellikle kadınlarda narin ve oval dişler, erkeklerde ise daha köşeli dişler gerekecektir.

Gülüş Tasarımında Hangi Tedaviler Vardır?

estetik diş uygulamaları

Birçok açıdan avantaj sağlayan gülüş tasarımı kişinin öz güveninin artmasını sağlayan bir tedavi yöntemidir. Gülüş tasarımında hangi tedaviler uygulanır;

 • Diş beyazlatma
 • İmplant
 • Diş eti estetiği
 • Ortodonti tedaviler
 • Zirkonyum, porselen kaplama
 • Lamine porselen
 • Pembe estetik
 • Dudak konturlarının belirginleştirilmesi
 • Bonding

Antalya gülüş tasarımı alanında sunduğumuz hizmetlerimiz ağız ve diş alanında sorun yaşayan hastalarımız tedavi sonrası birçok avantajı bir arada yakalamaktadırlar.

En Uygun Fiyatla Antalya Gülüş Tasarımı

estetik diş fiyatları

Gülüş tasarımı son yılların en çok tartışılan ve konuşulan uygulamalarından biri haline gelmeyi başarmıştır. Ağzı ve diş sağlıyı alanında gelişen teknolojiler sadece hastalıklarda değil aynı zamanda estetik görünüm için kişilere yardımcı olmaktadır.

Günlük yaşamda insanlar iletişimi daha çok ağız yolu ile yani konuşarak veya gülerek kurmaktayız. Bu durumda dişlerde var olan sorunlar ve kusurlar iletişim konusunda bizleri engellemeye devam ederler. Bu sorunları ortadan kaldıran gülüş tasarımı estetik diş hekimliği alanının bir uygulamasıdır.

Merkezimiz sayesinde Antalya gülüş tasarımı hizmetleri aldığınız zaman öncelikle uygun bir fiyat ile karşılaşabilirsiniz. Bu uygun fiyatlı hizmeti aldıktan sonra ayrıcalıklı birçok tedavi işleminden faydalanacaksınız.

 • Bunlardan biri dişlere beyazlatma uygulamasıdır ve ortalama 40 dakika gibi bir süre ile ton açma işlemi yapılır.
 • Diğer bir yöntem ise porselen lamina kullanımıdır. Dişler üzerinde kaplama ile beyaz bir görünüş elde edilir.
 • Bir diğer yöntem de ışığı geçiren ve estetik bir görünüm oluşturan Zirkonyum ile kaplama yapılması ve dişlerin sağlam bir yapıya kavuşturulmasıdır.
 • Ortodontik tedavi ile braket uygulamaları ve diş teli tedavisi sağlanır.
 • Kaybedilmiş eksik dişlerinizin tamamlanması için implant tedavisi ile tamamen estetik görünümlü bir diş yapısı oluşturulur.

Sonuç olarak en fazla 15 gün gibi bir süre içerisinde yeni bir gülüşe sahip olabileceksiniz.

Antalya Ortodonti ile alakalı detaylara ana sayfadan ulaşabilirsiniz.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH