diş teli tedavisi ücreti

Antalya Diş Teli Fiyatları

Ortodonti tedavisi dişlerdeki çapraşıklığın giderilmesi için uygulanmaktadır. Diş teli tedavisi özen ve hassasiyet gerektiren tedaviler dendir. Antalya diş teli fiyatları makul seviyelerdedir. Özellikle gelişim çağındaki çocuklarda oluşan diş sorunları için ortodonti tedavi büyük önem taşımaktadır. Diş teli tedavisi uzun süre ağız içinde kullanılacağı için mutlaka kaliteli malzemeler ile uygulanmalıdır.

Gülüşünüzü değiştirmek ve daha çekici bir gülümseye sahip olmak isteyen hastalar için uygun olan ortodontik tedaviler için tedavi giderleri büyük bir soru işaretidir. Bütçeniz asla istediğiniz gülüşe engel olmamalıdır. Antalya diş teli fiyatları konusunda Sayın Ortodonti olarak hastalarımıza tüm kolaylıkları sunmaktayız. Kişiye özel bir tedavi şekli olan diş teli, birçok etkene bağlı olarak fiyatlarında değişiklik olabilir. Seçeceğiniz veya ortodontistinizin seçeceği diş teli çeşidi, kullanım süreniz, braketler tedavi ücretinde değişikliklere neden olurlar.

Ortodonti Tedavi Fiyatları

Dişlerde ve çenede oluşmuş ortodontik sorunları çözüme kavuşturan diş teli tedavisi büyük bir zaman ve dikkat isteyen uygulamaları kapsar. Doğal bir diş dizilimine sahip olmak için uygulanan ortodonti tedavi fiyatları farklı etkenlere bağlı olarak değişmektedir. Bu etkenler;

  • Tedavinin süresi
  • Dişlerde oluşmuş çapraşıklık miktarı
  • Kullanılacak malzemenin çeşidi
  • Kullanılanın malzemenin kalitesi
  • Hastanın yaşı gibi faktörler ortodonti ücretlerini belirlemektedir.

Ortodonti fiyatları ve Antalya diş teli fiyatları; tedavide tercih edilen braketin kalitesine, telin üretildiği malzemenin çeşidine, tedavinin planına, süresine, diğer diş hekimliği tedavilerine ihtiyaç duyulup duyulmadığına göre değişkenlik gösterir.

Şeffaf diş teli fiyatları

Şeffaf diş teli estetik kaygısı yüksek olan hastalar tarafında tercih edilmektedir. Özellikle yetişkin hastaların sıklıkla tercih ettiği şeffaf diş teli fiyatları, braketlerin saydam ve belli olmayan türden olması nedeni ile diğer ortodonti tedavilerine göre biraz daha pahalı olabilmektedir. Fakat Sayın Ortodonti olarak tüm diş tedavilerimizde hastalarımızın bütçelerini düşünerek kolay ödeme yöntemleri sunmaktayız.

Metal diş teli fiyatları

Diş teli tedavisinde en ekonomik olan tedavi metodudur. Klasik ortodonti tedavi modeli olan metal diş teli fiyatları her bütçeye hitap edecek şekilde ayarlanmaktadır. Tedavi süreci bakımından en iyi sonuçları veren metal diş teli tedavisi ücreti bakımından da oldukça ekonomik bir tedavidir.

Antalya Diş Teli Tedavisi Sigorta Karşılar mı?

diş teli fiyatları antalya ortodonti

Ortodontik tedaviye ihtiyaç duyan her hasta öncelikle sahip oldukları sağlık sigortasının bu tedaviyi karşılayıp karşılamadığını merak eder. Bu durumda ortodontik tedavi sigortanızın sahip olduğu poliçeye göre karşılayıp karşılamadığını öğrenebilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kurumları ilgili sayfamızdan bulabilirsiniz.

Birçok sağlık poliçesi ortodontik tedavinin bir kısmını karşılar ve kalan ücreti hastanın karşılamasını ister. SGK’nın sunduğu sağlık hizmetinde ise oldukça farklı bir sistem bulunur. Antalya ilinde Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Bölümü özele sevk vermektedir. Bu şekilde hastalar sgk dan bir miktar destek alabilmektedir.

En Uygun Antalya Diş Teli Fiyatları

Antalya diş teli fiyatları hakkında en doğru bilgiyi muayene olduktan sonra alabilirsiniz. Her hastanın diş teli tedavisi özel olarak hazırlanacağından diş teli fiyatları farklılaşacaktır. En uygun diş teli tedavisi fiyatı ve uygun ödeme koşullarına Sayın ortodonti ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz.

Dişlerinizde yaşayacağınız sorunlara göre diş teli tedavisi çok yüksek rakamlara ulaşabilmektedir. Bu durumda sizlere ödeme kolaylığı açısından taksit imkanı da sunuyoruz. Yaşam boyu sağlıklı dişlere sahip olmak için uzman ortodontistlerimizden yardım almalısınız.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH