Antalya diş estetiği

Antalya Diş Estetiği

Dişler yüzün aynası gibi olduğundan özel bir bakım gerektirir. Ancak bazı durumlarda diş kalitesi ve yapısı istenen seviyeye çıkamaz ki bu gibi hallerde bazı küçük müdahaleler ile dişler istenen görünüme kavuşturulabilir. Antalya diş estetiği uygulamaları bu bakımdan çok önemli bir diş çözümüdür.

Antalya Diş Estetiği Tedavileri Nelerdir?

Diş estetiği noktasında en dikkat çekici ve yaygın olan uygulama protez diş kullanmaktır.

Diş Estetiği
Diş Estetiği

İstenen görünüme bir türlü kavuşturulamayan dişler için Antalya diş estetiği merkezimizde uygulanan protez yöntemi ile diş aralıkları kapatılabilir ve dişlerin ön yüzeyleri çok daha güzel görünebilir. Ayrıca bir şeklide kırılıp aşınan dişler için de uygulanabilen bu yöntem çok tercih edilmektedir.

Antalya Diş Estetiği ve Diş Beyazlatma

Dişler doğuştan gelen bir özellik olarak farklı beyaz tonlarındadır. Ayrıca yanlış bakım ve sigara gibi faktörler de dişin beyazlığını zaman içinde yıpratır. Bu gibi hallerde farklı yöntemler ile dişler beyazlatılabilir. Bunlar arasında yer alan kuron kaplamalar Antalya diş estetiği olarak uzmanlık alanımızdır.

Ekonomik Antalya Diş Estetiği Uygulamaları

Diş estetiği ve beyazlatma noktasında son yılların en popüler ürünü zirkonyum kuron kaplamalardır. Zirkonyum çok dayanıklı ve ergonomik bir materyal olarak diş kaplamasında tercih edilmektedir. Ayrıca köprü uygulamalarında da kullanılan bu kaplama türü çok başarılı olmaktadır. Tüm bu uygulamalar Antalya diş estetiği kurumumuzda çok ekonomik fiyatlara sunulmaktadır.

Yorum Bırak

13 − eight =

Bizi Arayın