antalya diş estetiği fiyatları

Antalya Diş Estetiği Fiyatları

Daha estetik dişlere ve güzel bir gülüşe sahip olmak isteyenler için kliniğimizde alternatif uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamalar arasında öne çıkanlardan ve Antalya diş estetiği fiyatları için belirleyici olan bir uygulama da yaprak porselenlerdir. Estetik diş hekimliğinde önemi bir destek olan protez uygulamalarında yaprak porselen kullanımında, dişlerin ön yüzeyinde mümkün olan en az zararı verecek şekilde aşındırma yapıldıktan sonra, yaprak şeklindeki oldukça ince üretilmiş olan tabaka, porselen dişin ön kısmına yapıştırılmaktadır. Bu yöntem daha çok, beyazlatma tekniklerinin işe yaramadığı diş renklenmelerinde, aralık dişlerin kapatılmasında, kırılmış ya da aşınmış dişlerin daha estetik bir görünüme kavuşturulmasında tercih edilmektedir. Sert gıdaları doğrudan ısırmadığınız ve ağız bakımınıza dikkat ettiğiniz sürece uzun süre kullanabilirsiniz.

Antalya Diş Estetiği Fiyatları ve Kuronlar

Antalya diş estetiği fiyatları için belirleyici uygulamalardan biri de kuronlardır. Kuron kaplamalar hasarlı dişlere fonksiyonunu yeniden kazandırmak ve dişleri estetik hale getirmek için kullanılmaktadır. Kırılmaya müsait zayıf dişleri desteklemek amacıyla ya da implant üstü olarak da kuron kaplama kullanılabilir.

Antalya Diş Estetiği Fiyatları ve Kuron Kaplama Çeşitleri

Antalya diş estetiği fiyatları kullanılan malzeme ve yapılan uygulama ile doğrudan ilişkilidir. Bu bağlamda kuron kaplamanın estetik diş hekimliği uygulamalarımızda önemli bir yeri olduğunu ve kendi içerisinde çeşitlere ayrıldığını ifade etek mümkündür. Kuronlar altın ya da porselen malzemeden yapılabileceği gibi akrilik veya kompozit malzemeden de yapılabilmektedir. Günümüzde kuron kaplamalar arasında en fazla ilgi gören malzemelerden biri de zirkonyumdur. Zirkonyumun bu kadar ilgi görmesinin altında metale yakın bir sağlamlıkta olmasına karşın oldukça estetik bir malzeme olması yatmaktadır. Zirkonyum kaplama dişler ışığı geçirebildiğinden doğala yakın görünmektedir.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH