Antalya Diş Estetiği Fiyatları

Antalya Diş Estetiği Fiyatları 2019

Bireylerin yüzüyle uyum içinde yapay dişlerin ortaya çıkarılmasını sağlayan estetik diş hekimliği aynı zamanda dişlerde doğal görünümlü renge ulaşılmasını sağlar. Günümüzde doğal olmayan ve abartılı renklerdeki yapay dişler anlık olarak fark edildiği için estetik diş hekimliği kapsamında başarılı sonuçlarla tedavi edilebilir. Bununla birlikte Antalya diş estetiği fiyatları konusunda son derece uygun fiyatlarla diş estetiği yaptırabileceğinizi unutmayın.

Antalya Diş Estetiği

Daha estetik ve sağlıklı gülüşlere sahip olmak için çürümüş, sararmış ya da eksik olan dişlerin tedavi edilmesi gerekir. Bu kapsamda kliniğimize başvurarak güvenilir diş estetiği uygulamalarından faydalanabilirsiniz. Zirkonyum dişler başta olmak üzere kuronlar, laminate venerler ve hareketli ya da sabit protez uygulamalarından yararlanabileceğiniz kliniğimizde Antalya diş estetiği fiyatları her zaman farklılık göstermektedir.

Antalya Zirkonyum Diş Tedavisi Fiyatları

Kliniğimizde gerçekleştirdiğimiz muayenenin ardından diş estetiği fiyatları hastalarla paylaşılmaktadır. Yine bu süreçte hastanın hangi uygulamayı yaptırması gerektiği de belirtilmektedir. Genelde birden çok işlemin yapılabildiği bu süreçte tek seansta da tedavi tamamlanabilir.

Günümüz diş estetiği uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulama, zirkonyum dişlerdir. Yaklaşık 900 MPA seviyesindeki bir dirence sahip olan bu dişler oldukça dayanıklıdır. Dişlerde doğal görünümü desteklediği için tercih edilen zirkonyum diş tedavisinde tek diş üzerine uygulama yapılabilir.

Dişlerde alt yapı amacıyla metal yerine kullanılan ve çok daha estetik bir görünümü beraberinde getiren zirkonyum porselenler, doğal dişe yakın bir görünüme sahiptir. Alt yapısı beyaz renkli bir alaşımdan yapılan bu dişlerin ışığı yansıttığı da unutulmamalıdır. Herhangi bir alerjiye neden olmadığı için çokça tercih edilmektedir. Kliniğimizdeki laboratuvar ortamında başlayan hazırlıklar daha sonra bilgisayar destekli cihazlarla yapılır. Hastanın ağız kısmından aldığımız ölçüleri optik okuyucuda taradıktan sonra gerekli şekillendirmeler yapılarak üretim sürecine geçilir. Yine bu süreçte Antalya diş estetiği fiyatları konusunda kliniğimizden gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Antalya Yaprak Porselen Uygulaması Diş Estetiği Fiyatları

Diş estetiği uygulamaları arasında yaprak porselenin de çokça tercih edildiği bilinmektedir. Yanak ve dudak ile dişlerin ön yüzeylerine yapıştırılan yaprak porselen çok ince bir yapıdadır. Dişlere cerrahi müdahale yapılmadan tercih edilebilmektedir. Bazen de dişlerde 0,3 mm kadar pürüzlendirme yapıldıktan sonra uygulanabilir. Bununla birlikte doğal bir diş gibi görünen yaprak porselen uygulaması, herhangi bir metal içermemektedir. Kliniğimizden Antalya diş estetiği fiyatları ile ilgili yaprak porselen uygulaması hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yaprak porselen diş, ön dişlerde kırık olan hastalar başta olmak üzere aşağıdaki hasta gruplarına uygulanabilir;

  • Ön dişlerinde renk değişikliği olanlarda
  • Dişlerin renginden mutsuz olan hastalarda
  • Dişlerinin arasında boşluk oluşan hastalarda
  • Dişlerinde çapraşıklık olan ve tel takmak istemeyen hastalarda
  • Dişlerinin ön yüzeyi aşınmış olan kişilerde

Yaprak porselen diş estetiğinin avantajlarına bakıldığında ise;

  • Dişleri küçültmek için kullanılabilir.
  • Sigara, kahve ve çay gibi tüketimlerde renk değiştirmez.
  • Dışardan bakıldığında anlaşılamayacak kadar doğal bir uygulamadır.
  • Hastalar porselen kaplamaya yabancılık hissetmez. Çünkü bu işlemde dişlerin dil tarafında herhangi bir işlem yapılmaz.
  • Aşınmalara karşı dirençli bir uygulamadır. Haliyle çürüklerin oluşmasını engeller.

Sizler de diş estetiği konusunda bilgi almak ve aynı zamanda Antalya diş estetiği fiyatları ile ilgili görüşme yapmak için kliniğimizi arayabilirsiniz. Kliniğimizde tüm diş estetiği uygulamaları uzman diş hekimi kontrolünde yapılmaktadır. Çene tedavisi, diş beyazlatma, tel tedavisi, çocuk diş hekimi ve ortognatik tedaviler başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH