antalya diş estetiği fiyatları 2018

Antalya Diş Estetiği Fiyatları 2018

Sağlıklı ve estetik bir gülüşe sahip olmak herkesin hayali. Ancak diş eksiklikleri, sararmış ya da çürümüş dişler gibi ağız ve diş sağlığı ile ilgili pek çok sıkıntı buna imkân vermeyebiliyor. Bu sorunlara çözüm bulmak üzere kliniğimizde estetik diş hekimliği uygulamaları yapılıyor. Bu kapsamda laminate venerlerden, kuronlardan, zirkonyum dişlerden, sabit ya da hareketli protez gibi farklı uygulamalardan söz etmek mümkün. Yapılan uygulamanın niteliğine bağlı olarak da antalya diş estetiği fiyatları 2018 yılı için değişiklik gösteriyor.

Zirkonyum Dişler ve Antalya Diş Estetiği Fiyatları 2018

Antalya diş estetiği fiyatları 2018 yılı için kliniğimizde yapılan muayene sonucunda hastaya hangi uygulamanın gerekli olduğuna ya da birden fazla uygulama ile diş estetiği sağlanmasının gerekli olup olmadığına bağlı olarak değişiyor. Diş estetiği bağlamında en fazla ilgi gören uygulamalarımızdan biri de zirkonyum dişler. Bu malzeme 900 Mpa seviyesinde bir dirence sahip olmasına ve bu yönüyle metal altyapılara yakın bir dayanıklılıkta olmasına karşın sahip olduğu ışık geçirgenliği sayesinde doğal gözükmesi nedeniyle tercih ediliyor. Diş dokusuna uyum sağlayan yapısı dolayısıyla sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca metal malzemelerde görülen diş etine gri yansımalar zirkonyum malzeme kullanıldığında söz konusu olmuyor. Zirkonyum ile tek diş uygulaması da yapılabiliyor ve doğal dişlerle uyumlu bir görünüm yakalanabiliyor.

Yaprak Porselen Uygulaması ve Antalya Diş Estetiği Fiyatları 2018

Antalya diş estetiği fiyatları 2018 için belirleyici uygulamalarımızdan biri de yaprak porselen olarak bilinen laminate venerler. Bu uygulamanın en önemli avantajlarından biri dişe fazla zarar verilmeden yapıştırılabilmesi. Yaprak porselenler hem dişlerdeki renk bozukluğunun giderilmesinde hem de aralıkların kapatılmasında kullanılabiliyor. Üstelik uzun süre kullanılması mümkün.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH