Antalya diş dolgusu

Antalya Diş Dolgusu

Dişin içindeki çürük artık kolay kolay temizlenemeyecek bir hal almış ise ve ağrılar artmış ise dişin çekimi gerekir. Ancak diş çekimi telafisi olmayan bir yöntemdir ve onun yerine diş dolgusu yapmak çok daha uzun ömürlü bir tedavidir. Bu sebep ile kurumumuz Antalya diş dolgusu noktasında da çok kaliteli bir hizmet vererek sizlerin dişlerini kaybetmesinin önüne geçmektedir.

Antalya Diş Dolgusu Ne Zaman Yapılmalıdır?

Diş ağrılarının arttığı ve çürüğün yüzeysel müdahaleler ile tedavi edilemediği hallerde dişlere

Diş Dolgusu
Diş Dolgusu

dolgu yaptırmak gerekir. Antalya diş dolgusu uygulamalarında bu aşamada dişin çürük olan kısmı ki bunlar mine ve dentin adını taşır, iyice temizlenir. Çok sert olan bu kısmın temizlenmesi ise ancak kurumumuz gibi tecrübeli bir hekim kadrosu tarafından yapılabilir.

Antalya Diş Dolgusu Nasıl Yapılır?

Mine ve dentindeki çürükler temizlendikten sonra kavite diye tanımlanan diş boşluğu şekillendirilir ki çok hassas bir uygulamadır. Antalya diş dolgusu uygulamasında bu aşamadan sonra ise en hassas kısma geçilir ve kavite uygun olan bir madde ile doldurulur.

Antalya Diş Dolgusu Dolgu Materyalleri Kalitesi

Bir dişin dolgudan sonraki ömrü iki şeye bağlıdır: hekim tecrübesine ve dolgu maddesinin kalitesine. Bu noktada ise Antalya diş dolgusu yapan kurumumuz hem diş sağlığı için hem de ömrü için en kaliteli dolgu malzemeleri kullanarak diş dolgusunu gerçekleştirir.

Yorum Bırak

sixteen − fourteen =

Bizi Arayın