Antalya Diş Dolgusu Fiyatları 2018

Antalya Diş Dolgusu Fiyatları 2018

Türk Diş Hekimliği Birliği tarafından ger sene diş ile ilgili olan sorunların ve hastalıkların tedavisi, muayenesi ve tanısı için ücretler belirlenmektedir.  Antalya diş dolgusu fiyatları 2018 yılına ait fiyatlar da belirlenmiş olup, ağız ve diş sağlığı merkezimiz bu fiyatlar doğrultusunda sizlere en kaliteli ve uygun olan diş dolgusu tedavisi sağlamaktadır. Çürüyen dişlerine çürük yerleri kazındıktan sonra çeşitli yöntemler ile dişin içinin uygun malzeme ile doldurulması işlemine denmektedir. Uzman hekimlerimiz bu doğrultuda herkesin diş yapısına göre bir tedavi yöntemi uygulamakta ve kişiyi diş ağrısından acısı bir şekilde kurtarmaktadır.

Antalya Diş Dolgusu Fiyatları 2018 Belirlendi

Türk Diş Hekimliği Birliği tarafından belirlenmekte olan bu ücretler miktarı asgari ücret tarifesi üzerinden hesaplanmaktadır. Yani tüm ağız ve diş merkezleri dolgu işleminin ardından belirlenen bu en düşük miktarı almak zorundadırlar. Antalya diş dolgusu fiyatları 2018 miktarı ise dolgu çeşidine, dolgunun kaç yüze uygulandığına göre değişiklik gösterebilmektedir. Belirlenen bu asgari ücretin üzerinde bir fiyat almak ise diş hekimlerinin isteğine kalmış bir fiyattır. Uzmanlarımız bu noktada en makul miktarları isteyerek hem sizlerin bütçenizi zorlamaz hem de başarımıza, kalitemize sahip olduğumuz isme gölge düşürmezler. Fakat belirlenmiş olunan asgari tutarın altında diş hekimlerinin hastayı muayene etmesi de kanunen aykırı bir durumdur. Fiyatların üstüne eklenen kısım konusunda sizden yana olacağımızdan şüpheniz olmamalı. Dilerseniz bizlerle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Antalya Diş Dolgusu Asgari Fiyatları 2018

İl olarak Antalya diş dolgusu fiyatları 2018, özellikle burada oturanların merak konusu olmuştur. Fakat bölge bölge farklı bir fiyat konmaktadır, özel olarak konulan bu fiyatlar ağız ve diş sağlığı merkezlerinin kendi inisiyatiflerine de kalabilir.

Yorum Bırak

three × four =

Bizi Arayın