Antalya çene cerrahisi

Antalya Çene Cerrahisi

Özellikle çocukluktan kaynaklanan problemler başta gelmek üzere Antalya çene cerrahisi işlemlerinde ağız, çene ve yüz bölgesinde yer alan doğumdan gelen ya da daha sonradan elde edilen problemlerin çözülmesine odaklanarak bir tedavi izlenmektedir. Bu problemler genellikle estetik, işlevsel ve konuşma bozukluğuna yol açan problemlerdir.

Antalya Çene Cerrahisi Hangi Problemleri Tedavi Eder?

Ağız, diş ve Antalya çene cerrahisi işlemlerinin çok büyük bir bölümünde diş çekimi en

Çene Cerrahisi
Çene Cerrahisi

ağırlıklı yapılan işlem olarak göze çarpmaktadır. Bunun dışında ağız ve diş bölgesine etki eden her türlü enfeksiyon da yine bu bölümde tedavi edilmektedir. Yine benzer bölgelerde meydana gelen ağrıların kökten çözümlerinde de yine çene cerrahisi etkili olmaktadır.

Antalya Çene Cerrahisi Anestezi Yapıyor Mu?

Anestezi işlemleri genellikle ağrılı ve acılı işlemlerin daha rahat bir şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla tercih edildiği için Antalya çene cerrahisi işlemlerinde de anestezi kullanılmaktadır. Ancak pek çok çene cerrahisi tedavisinde sadece lokal anestezi yapmak yeterli olabildiği için tedaviden sonra hastanın kısa sürede tekrar eski haline dönmesi mümkün olur.

Antalya Çene Cerrahisi için Nereye Gidilmeli?

Diş tedavileri alanı içinde mutlaka özenli şekilde yapılması gereken bir tedavi alanı olan Antalya çene cerrahisi için mutlaka bu alanda deneyimli yerlere gidilmesi gerekmektedir. Bu noktada Sayın Ortodonti olarak en kaliteli şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yorum Bırak

10 + twelve =