çene cerrahisi tedavi fiyatı

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Fiyatları

Ağız diş ve çene cerrahisi, ağız diş ya da çenede cerrahi operasyonun gerekli olduğu durumlarda uygulanmaktadır. Uzmanın kontrolleri neticesinde hastanın rahatsızlığı ve istekleri doğrultusunda gerçekleştirilir.

Dişlerdeki travmatik veya yapısal bozukluklardan kaynaklı problemleri gidermek için yapılan operasyonlarla ciddi düzeltmeler gerçekleştirilir. Kişi çene cerrahisiyle estetik kaygılarının ortadan kalktığı, daha güzel bir gülümseme kazandığı, yeme içme problemleri yaşamadığı, konuşma güçlüğü çekmediği bir ağız ve dişe kavuşacaktır. Antalya çene tedavisi tarafından başarılı bir şekilde yürütülen bu ameliyatlarla daha sağlıklı ve daha estetik dişlere sahip olacaktır. Ortodontik tedavide çapraşık dişler ve kayma olan bölgeler rahatlıkla tedavi edilebilir. Çene bölgesindeki bozukluklar erken yaşta tedavi edilmediği zaman yetişkinlik döneminde cerrahi operasyonlarla tedavi edilebilmektedir.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Fiyatları ve Ortognatik Cerrahinin Aşamaları

Ağız diş ve çene cerrahisi aşama olarak 3 aşamada gerçekleştirilmektedir. İlk aşamada cerrahi uygulanmaya başlanmadan önce ağız ve diş muayene edilir ve gerekli tedaviler uygulanarak dişlerdeki problemler ortadan kaldırılır. Daha sonraki 2. Aşamada dişlere gerekli cerrahi müdahaleler yapılarak diş ve çenede istenilen ideal görünüm sağlanmaya çalışılır. Son aşamada ortodontik tedaviye devam edilir ve gerekli durumlarda çene ameliyatı uygulanır. Anestezi uygulanarak yapılan bu operasyonlarda acı ya da ağrı hissedeceğiniz bir durum ortaya çıkmaz.

çene cerrahisi ameliyat fiyatları

Yapılan operasyonlarla kişi istediği ideal estetik görünüme kavuşacaktır. Cerrahi müdahaleler sonrasında da doktor kontrolleri aksatılmamalı gerekli ağız diş hijyenine önem gösterilmelidir. Çene cerrahisi uygulamalarından sonra doktorun tavsiyeleriyle sürekli ağız diş temizliği yapılabilir.

Çene cerrahisi ameliyatları Antalya çene cerrahisi tarafından başarıyla gerçekleştirilmektedir. Ağız diş ve çene cerrahisi fiyatları işlemin uygulama süresine, kişinin estetik ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Fiyatları ve Tedavi Süresi

Özel çene cerrahisi ameliyatları Antalya ortodontinin başarıyla gerçekleştirdiği tedavi yöntemidir. Özel Çene cerrahisi ameliyatları fiyatları hastanın ağız diş yapısına, istediği estetik rötuşlara, uygulanan tedavinin süresine ve tekniğine göre değişkenlik göstermektedir. Çene cerrahisi ameliyat fiyatlarını belli bir standartta ele almak mümkün değildir.

Çene cerrahisi ameliyatlarına belli bir süre belirlemek uygun olmayacaktır çünkü bu süre hastanın tedaviye cevap vermesine, ağız ve dişin durumuna göre değişiklik gösteren bir etmendir. Bununla beraber ortodontik cerrahi süresinin ortalama olarak 6 ay süreceği söylenebilir.

About the Author :

Yorum Bırak

Bizi Arayın

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH